Planety Układu Słonecznego - ścieżka do skakania

Dostępne

Nowy produkt

997 Produktów

658,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Edukacyjna naklejka „Planety Układu Słonecznego” to ponad 90 bajkowo kolorowych elementów na podłogę i ścianę. Ten duży zestaw naklejek podłogowych z wszystkimi znanymi planetami wraz ze stopkami - śladami kosmonautów, rakietą a także wieloma dodatkowymi gwiazdkami, asteroidami czy kometą możesz nakleić na podłogę w pokoju dziecięcym, przedszkolu, świetlicy lub na szkolnym korytarzu. Sprawi on, że pomieszczenie będzie bardzo kolorowe, zachęcając dzieci do dynamicznej zabawy ruchowej. Uzupełnieniem zestawu naklejek podłogowych są naklejki ścienne - Kosmonauta z gwiazdkami.
Każda planeta jest podpisana, zatem przeskakując ścieżkę dzieci uczą się prawidłowej kolejności planet wraz z ich nazwami. Dość duża ilość elementów do skakania wymaga od dzieci wysiłku fizycznego. Jest to znakomity pomysł dla dzieci z niespożytą energią, którą mają gdzie zużyć:) Aby odwiedzić każdą planetę, przybić "piątkę" Kosmonaucie na pewno troszkę się zmęczą i będzie im łatwiej usiedzieć w ławce w czasie lekcji.

Ścieżką z Planetami Układu Słonecznego możesz zagospodarować całkiem duże pomieszczenie: chociaż minimalnie potrzeba na to powierzchni około 2x5 metrów, to ścieżkę można rozwinąć nawet do 6-7 metrów. Planując odstępy między elementami należy wziąć pod uwagę wiek dzieci, które będą korzystać z zabawy. Maluchom warto przykleić planety bliżej siebie niż uczniom ze starszych klas. 

Bajkowy, kolorowy nadruk połączyliśmy z wysokiej jakości folią samoprzylepną i dodatkowo zabezpieczyliśmy atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV. Dzięki temu powierzchnia jest antypoślizgowa i odporna na zarysowania - perfekcyjnie nadaje się do zastosowania na podłogach w szkołach, przedszkolach, świetlicach lub salach zabaw. W pomieszczeniach, w których używane jest miękkie obuwie, naklejka służyć może nawet kilka lat.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Planety Układu Słonecznego - ścieżka do skakania

Planety Układu Słonecznego - ścieżka do skakania

Duży zestaw naklejek podłogowych: Planety Układu Słonecznego - ścieżka do skakania.  Gra podłogowa do przedszkola, świetlicy czy też mieszkania.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×