Wzory chemiczne

Dostępne

Nowy produkt

20000 Produktów

78,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi wzorami chemicznymi. Montuje się je na podstopnicach, aby były na wysokości oczu.

W komplecie jest 12 naklejek, każda w rozmiarze 50 x 10 cm.

Wzory chemiczne umieszczone na naszych naklejkach z pewnością zostaną przez uczniów zapamiętane, dzięki codziennemu ich utrwalaniu. Naklejki na schody to nowoczesna dekoracja, która spełnia nie tylko funkcję edukacyjną, ale także jest ciekawym elementem wystroju szkolnych korytarzy. Posiadamy dwa typy naklejek - wersję standardową, czyli ekonomiczną folię samoprzylepną laminowaną płynnym laminatem oraz wzmocniona wersję - drukowaną na folii przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowaną termicznie wgrzewaną warstwą folii (laminatem stałym).

W razie wątpliwości dotyczących wyboru wersji - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.

Naklejkę przeznaczona jest do montażu na podstopnicy. Standardowo to miejsce ma około 13 x 120 cm. Nasze naklejki z pewnością będą dobrze pasować do większości schodów. W niektórych przypadkach zdarza się, że szkolne schody mają nietypowy wymiar. W takich sytuacjach prosimy o kontakt pod adresem akatja@akatja.pl. Możemy dostosować wymiar naklejek do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Wzory chemiczne

Wzory chemiczne

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi wzorami chemicznymi. Komplet 12 naklejek, każda naklejka ma 50x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×