Części mowy - zestaw 10 naklejek

Dostępne

Nowy produkt

19996 Produktów

156,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wielokolorowe naklejki z częściami mowy do przyklejenia na schody. Komplet zawiera 10 elementów wymiarach 120 x 10 cm każda. Jedna część mowy jest na jednej naklejce.


Wytrzymałe i odporne na zmywanie naklejki foliowe są dostępne w dwóch wersjach. Standardowa – laminowana jest laminatem płynnym, natomiast specjalna, wzmocniona – laminowana laminatem stałym (z warstwą folii wgrzaną termicznie). Obydwie wersje można przyklejać na różnego rodzaju schodach. Jednak wersja wzmocniona przeznaczona jest do powierzchni bardziej wymagających.

W przypadku wątpliwości, którą wersję naklejek wybrać, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy najlepiej dopasowane rozwiązanie.

W trosce o indywidualne potrzeby naszych klientów zapewniamy również możliwość dopasowania wymiarów naklejek. W wersji standardowej są one dopasowane do wymiarów podstopnicy ok. 13 x 120 cm. Możemy jednak wprowadzić zmiany w projekcie, tak by naklejki pasowały idealnie do schodów w Państwa budynku. Zachęcamy do kontaktu mailowego - akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Części mowy - zestaw 10 naklejek

Części mowy - zestaw 10 naklejek

Kolorowe naklejki na schody z częściami mowy. Komplet 10 naklejek, 120x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×