Wyłącz telefon

Dostępne

Nowy produkt

814 Produktów

5,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wyłącz telefon

,,Wyłącz telefon, włącz myślenie” to naklejka na standardowej folii pokrytej laminatem płynnym. Przypomina o wyłączeniu telefonu. Została wydrukowana z ekonomicznej folii samoprzylepnej. Długość naklejki to 30, zaś jej szerokość to 10 centymetrów. Wykazuje dużą odporność na zmywanie. Będzie dobrze się trzymać na każdych powierzchniach. Na naklejce umieszczono graficzny znak z przekreślonym telefonem i tekst przypominający o konieczności wyłączenia telefonu przy wejściu do szkoły lub klasy. Żartobliwa forma napisu "wyłącz telefon włącz myślenie" delikatnie acz stanowczo sugeruje, że w szkole, na lekcjach telefonu nie używamy. Naklejka przyklejona przed wejściem do klasy przypomni uczniom o tej zasadzie.

 

Naklejka w rozmiarze 30x10cm.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek,

Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek, wszystkie już funkcjonują w naszej szkole, bardzo dziękuję i polecam wszystkim TAKIEGO SPRZEDAWCĘ I jego WYROBY, pozdrawiam serdecznie

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100%.

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Wyłącz telefon

Wyłącz telefon

Naklejka przypominająca o wyłączeniu telefonu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×