Wyłącz telefon

Dostępne

Nowy produkt

9932 Produktów

5,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wyłącz telefon

,,Wyłącz telefon, włącz myślenie” to naklejka na standardowej folii pokrytej laminatem płynnym. Przypomina o wyłączeniu telefonu. Została wydrukowana z ekonomicznej folii samoprzylepnej. Długość naklejki to 30, zaś jej szerokość to 10 centymetrów. Wykazuje dużą odporność na zmywanie. Będzie dobrze się trzymać na każdych powierzchniach. Na naklejce umieszczono graficzny znak z przekreślonym telefonem i tekst przypominający o konieczności wyłączenia telefonu przy wejściu do szkoły lub klasy. Żartobliwa forma napisu "wyłącz telefon włącz myślenie" delikatnie acz stanowczo sugeruje, że w szkole, na lekcjach telefonu nie używamy. Naklejka przyklejona przed wejściem do klasy przypomni uczniom o tej zasadzie.

 

Naklejka w rozmiarze 30x10cm.

Opis naklejki

Standardowo naklejka drukowana jest na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych powierzchniach.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek,

Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek, wszystkie już funkcjonują w naszej szkole, bardzo dziękuję i polecam wszystkim TAKIEGO SPRZEDAWCĘ I jego WYROBY, pozdrawiam serdecznie

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100%.

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Wyłącz telefon

Wyłącz telefon

Naklejka przypominająca o wyłączeniu telefonu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×