Liczby od 11 do 20 w języku angielskim i niemieckim

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

100,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

10 naklejek na schody z liczbami od 11 do 20 w języku angielskim i niemieckim. Każda pojedyncza naklejka ma wymiary 80 x 10 cm. Przeznaczone są do naklejania na podstopnice schodów (na wysokości wzroku uczniów wchodzących po schodach).

Naklejki można wybrać w wersji standardowej oraz wzmocnionej. Pierwsze są drukowane standardowo na folii samoprzylepnej, a następnie laminowane płynnym laminatem. Z reguły są bardzo trwałe, odporne na zmywanie i nadają się do naklejania na różne rodzaje schodów (na płytkach gresowych,  wykładzinach).
Drugie są wykonywane z innej folii i pokrywane laminatem stałym (warstwą folii wgrzewaną pod wpływem wysokiej temperatury). Są to naklejki przeznaczone do zadań specjalnych – sprawdzą się tam, gdzie zwykła folia nie zda egzaminu. Jeśli nie wiedzą Państwo, która wersja folii i laminatu będzie bardziej odpowiednia – zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W każdej budynku schody są inne. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy indywidualne dostosowanie wymiarów naklejek. Prosimy wówczas o kontakt mailowy.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Witam,

naklejki zostały naklejone bez problemów, prezentują sie dobrze i zwracają uwagę dzieci i rodziców. Zamierzamy dokonać kolejnych zakupów.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Liczby od 11 do 20 w języku angielskim i niemieckim

Liczby od 11 do 20 w języku angielskim i niemieckim

Kolorowe naklejki na schody z liczbami w języku angielskim i niemieckim. Komplet 10 naklejek, 80x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×