Potęga - wzory

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

63,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Potęga - wzory

W komplecie jest 5 naklejek, 100x10cm każda.

Opis naklejki na schody

Kolorowe naklejki na schody z wzorami na potęgowanie są standardowo drukowane na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Wykazują dużą odporność na zmywanie. Dobrze się trzymają na każdych schodach. Można je nakleić na wszystkie rodzaje schodów - z nowoczesnych wykładzin oraz z płytek gresowych . W komplecie znajduje się 5 naklejek. Każda naklejka liczy sobie 100 cm długości i 10 cm szerokości. Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (dodatkowa warstwa przeźroczystej folii). Naklejkę należy umieścić na podstopnicy schodów. Uczniowie są wówczas w stanie odczytać treść. Miejsce to ma zwykle średnio około 13x20 cm wielkości. Istnieje możliwość dostosowania wymiarów naklejek do indywidualnych potrzeb.

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów - tak aby uczniowie wchodząc po schodach byli w stanie odczytać treści. Miejsce to ma zwykle średnio około 13cm x 120cm wielkości.

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Potęga - wzory

Potęga - wzory

Kolorowe naklejki na schody z potęgami. Komplet 5 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×