Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Dostępne

Nowy produkt

29931 Produktów

12,50 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Pomysłowe naklejki na każde schody

Naklejka do umieszczenia na schodach lub tuż przed nimi. Ostrzega zapatrzone w smartfon osoby przed przeszkodą, której mogą nie zauważyć, a dzięki czytelnej informacji umieszczonej tuż obok ich stóp - może uda im się dostrzec schody i uniknąć niemiłego wypadku. Naklejki oferowane przez Akatja przeznaczone są do umieszczenia na schodach wszędzie tam, gdzie mogą być przydatne. Wiele szkół, przedszkoli i innych instytucji oświatowych ceni sobie to rozwiązanie, ponieważ gwarantuje ono wzbogacenie przestrzeni przejściowych o cenne walory edukacyjne. Naklejki drukowane są na winylowej folii samoprzylepnej, a w celu wzmocnienia ich powierzchni - w zależności od wersji -pokrywane również płynnym laminatem, stałym lub podłogowym. Do miejsc o nietypowej fakturze oraz narażonych na szczególnie trudne warunki polecamy bardziej wytrzymałe wersje wyposażone w laminat stały lub podłogowe. Naklejki są odporne na zmywanie.

 

Obecnie jest "plaga" osób zapatrzonych w smartfony i coraz częściej pojawiają się kontuzje spowodowane wejściem takiej osoby na przeszkodę, której nie dostrzegł. Stąd pomysł aby informacje o przeszkodzie umieszczać na podłożu - gdzie mają szansę zostać dostrzeżone. Naklejki lub podłogę z treścią "Odłóż smartfon - patrz pod nogi" warto umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Naklejka ma rozmiar 100x10cm.

Opis naklejki na schody

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych schodach. Nasi Klienci naklejają je z powodzeniem na wszystkie rodzaje schodów - nie tylko te najnowsze z nowoczesnych wykładzin ale również z płytek gresowych.

Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (termicznie wgrzewana warstwa folii).

Wersja podłogowa pokryta jest laminatem antypoślizgowym.

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów  lub na podłogę tuż przed schodami - tak aby osoby dochodzące do przeszkody były w stanie odczytać treści. 

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Kolorowa naklejka na schody lub podłogę z treścią "Odłóż smartfon - patrz pod nogi" Naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×