You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Dostępne

Nowy produkt

2996 Produktów

11,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Pomysłowe naklejki na każde schody

Naklejka do umieszczenia na schodach lub tuż przed nimi. Ostrzega zapatrzone w smartfon osoby przed przeszkodą, której mogą nie zauważyć, a dzięki czytelnej informacji umieszczonej tuż obok ich stóp - może uda im się dostrzec schody i uniknąć niemiłego wypadku. Naklejki oferowane przez Akatja przeznaczone są do umieszczenia na schodach wszędzie tam, gdzie mogą być przydatne. Wiele szkół, przedszkoli i innych instytucji oświatowych ceni sobie to rozwiązanie, ponieważ gwarantuje ono wzbogacenie przestrzeni przejściowych o cenne walory edukacyjne. Naklejki drukowane są na winylowej folii samoprzylepnej, a w celu wzmocnienia ich powierzchni - w zależności od wersji -pokrywane również płynnym laminatem, stałym lub podłogowym. Do miejsc o nietypowej fakturze oraz narażonych na szczególnie trudne warunki polecamy bardziej wytrzymałe wersje wyposażone w laminat stały lub podłogowe. Naklejki są odporne na zmywanie.

 

Obecnie jest "plaga" osób zapatrzonych w smartfony i coraz częściej pojawiają się kontuzje spowodowane wejściem takiej osoby na przeszkodę, której nie dostrzegł. Stąd pomysł aby informacje o przeszkodzie umieszczać na podłożu - gdzie mają szansę zostać dostrzeżone. Naklejki lub podłogę z treścią "Odłóż smartfon - patrz pod nogi" warto umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Naklejka ma rozmiar 100x10cm.

Opis naklejki na schody

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych schodach. Nasi Klienci naklejają je z powodzeniem na wszystkie rodzaje schodów - nie tylko te najnowsze z nowoczesnych wykładzin ale również z płytek gresowych.

Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (termicznie wgrzewana warstwa folii).

Wersja podłogowa pokryta jest laminatem antypoślizgowym.

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów  lub na podłogę tuż przed schodami - tak aby osoby dochodzące do przeszkody były w stanie odczytać treści. 

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Kolorowa naklejka na schody lub podłogę z treścią "Odłóż smartfon - patrz pod nogi" Naklejka ma 100x10cm.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×