Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Dostępne

Nowy produkt

2965 Produktów

14,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Pomysłowe naklejki na każde schody

Naklejka do umieszczenia na schodach lub tuż przed nimi. Ostrzega zapatrzone w smartfon osoby przed przeszkodą, której mogą nie zauważyć, a dzięki czytelnej informacji umieszczonej tuż obok ich stóp - może uda im się dostrzec schody i uniknąć niemiłego wypadku. Naklejki oferowane przez Akatja przeznaczone są do umieszczenia na schodach wszędzie tam, gdzie mogą być przydatne. Wiele szkół, przedszkoli i innych instytucji oświatowych ceni sobie to rozwiązanie, ponieważ gwarantuje ono wzbogacenie przestrzeni przejściowych o cenne walory edukacyjne. Naklejki drukowane są na winylowej folii samoprzylepnej, a w celu wzmocnienia ich powierzchni - w zależności od wersji -pokrywane również płynnym laminatem, stałym lub podłogowym. Do miejsc o nietypowej fakturze oraz narażonych na szczególnie trudne warunki polecamy bardziej wytrzymałe wersje wyposażone w laminat stały lub podłogowe. Naklejki są odporne na zmywanie.

 

Obecnie jest "plaga" osób zapatrzonych w smartfony i coraz częściej pojawiają się kontuzje spowodowane wejściem takiej osoby na przeszkodę, której nie dostrzegł. Stąd pomysł aby informacje o przeszkodzie umieszczać na podłożu - gdzie mają szansę zostać dostrzeżone. Naklejki lub podłogę z treścią "Odłóż smartfon - patrz pod nogi" warto umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Naklejka ma rozmiar 100x10cm.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Odłóż smartfon - patrz pod nogi

Kolorowa naklejka na schody lub podłogę z treścią "Odłóż smartfon - patrz pod nogi" Naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×