Jednostki miar- 7 kolorowych naklejek

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

109,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki na schody z jednostkami miar to nowoczesna dekoracja, którą można nakleić na schody. Taki dodatek nie tylko wygląda ciekawie, ale też jest fajnym sposobem na naukę i codzienne powtarzanie informacji.

W komplecie jest 7 naklejek w rozmiarze 120 x 10 cm

Naklejki sprawdzą się na każdej powierzchni – zarówno nowoczesnej i gładkiej, jak i bardziej porowatej, takiej jak np. popularne do niedawna w każdej szkole, płytki gresowe. Naklejki drukowane są na folii samoprzylepnej odpowiednio zabezpieczonej laminatem. W naszej ofercie znajdują się dwie wersje naklejek: standardowa – folia ekonomiczna pokryta płynnym laminatem i wzmocniona – warstwa folii do bardziej wymagających powierzchni, termicznie utwardzana stałym laminatem.

Jeżeli nie masz pewności, która wersja będzie odpowiednia, napisz do nas na adres akatja@akatja.pl, lub zadzwoń - chętnie odpowiemy na pytania.

Miejsce na naklejkę (podstopnica) ma zwykle ok. 13 x 120 cm. Naklejki z naszej oferty będą pasować do większości schodów. W innym przypadku prosimy o kontakt – dostosujemy wymiary naklejek do indywidualnych wymagań.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Jednostki miar- 7 kolorowych naklejek

Jednostki miar- 7 kolorowych naklejek

Kolorowe naklejki na schody z jednostkami miar. Komplet 7 kolorowych naklejek, każda naklejka ma 120x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×