Stopy i Dłonie - gra sprawnościowa

Dostępne

Nowy produkt

995 Produktów

573,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

To duży zestaw aż 27 naklejek na podłogę, na każdej z nich jest rysunek stopy albo dłoni. Każda naklejka z zestawu ma rozmiar 29x29cm. Z tego zestawu można ułożyć własną Grę Sprawnościową Stopy i Dłonie - do skakania, mniej więcej w rozmiarze 100x300cm (w zależności od wybranej odległości pomiędzy naklejkami)

Proponujemy rozłożenie zestawu tak jak na zdjęciach produktu  po trzy naklejki w jednym rzędzie, tworząc 9 rzędów. Warto dostosować odległości między naklejkami do możliwości dzieci dla których gra jest przeznaczona (większe odległości dla starszej młodzieży, mniejsze - dla przedszkolaków). Zabawa polega na przeskakiwaniu na kolejny rząd i umieszczenie rąk lub stóp na naklejkach według rysunków.

Gra Sprawnościowa Stopy i Dłonie sprawdzi się świetnie zarówno na korytarzu szkolnym jak i w świetlicy czy Sali Zabaw. Może w nią zagrać zarówno jedna osoba jak i kilka czy kilkanaście - i to w różnym wieku. Wspólna zabawa ruchowa to nie tylko rozrywka ale i integracja jak też rozwój motoryki.

Nasze naklejki wykonujemy w wielokrotnie przetestowanej technologii – jako nadruk na monomerycznej folii samoprzylepnej, dodatkowo pokryty antypoślizgowym laminatem, co sprawia, że dzieci nie ślizgają się po powierzchni naklejek.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-02-04
Naklejka - stóp

Ciekawy zestaw aż 27 dużych naklejek stopy i dłonie pozwala na stworzenie własnej gry sprawnościowej, co jest świetną opcją nie tylko w szkole, ale również na salach zabaw! Szybko się montuje na płaskiej powierzchni, polecam!

Oceń 
2021-01-13
Naklejka gry na podłogę

Grę Sprawnościową Stopy i Dłonie wykorzystaliśmy w pokoju synów. Zachwyca mnie jakość wykonania nadruku. Ponadto naklejki zostały wykończone antypoślizgowym laminatem!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Stopy i Dłonie - gra sprawnościowa

Stopy i Dłonie - gra sprawnościowa

Zestaw 27 naklejek ze stopami i dłońmi, do ułożenia gry sprawnościowej. Każda naklejka jest w rozmiarze 29x29cm

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×