Dni tygodnia - podłogowa gra

Dostępne

Nowy produkt

994 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka w formacie 200x100cm przeznaczona jest do naklejenia na podłogę w przedszkolu, szkole, świetlicy czy też mieszkaniu. Piękne, żywe kolory rozweselą wnętrze a jednocześnie zainspirują dzieci do ciekawej zabawy ruchowej.

Naklejka Podłogowa “Dni tygodnia” oprócz zabawy, spełnia także funkcje edukacyjne.
Na polach gry umieszczono wszystkie dni tygodnia, od poniedziałku do niedzieli, w dwujęzycznej wersji, co pomaga w szybszej nauce dni tygodnia.

W klasy grały całe pokolenia dzieci, dlatego kolorowa naklejka świetnie sprawdzi się zarówno na korytarzu szkolnym czy przedszkolnym, jak i w świetlicy czy mieszkaniu.

Duży format - 200x100cm jest idealny do zabawy dla małych przedszkolaków ale i starszych. Naklejka spełnia normy bezpieczeństwa, a dodatkowo jej montaż jest szybki i prosty.

Powierzchnia laminatu jest antypoślizgowa i odporna na zarysowania. W pomieszczeniach typu centra handlowe (masowy ruch w obuwiu zewnętrznym) - minimalna trwałość laminatu to ok. 6 miesięcy.

W pomieszczeniach, gdzie używane jest obuwie miękkie (szkoły, przedszkola, świetlice, mieszkania), dekoracja będzie służyć nawet kilka lat!

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Jesteśmy zadowoleni z zakupów.

Jesteśmy zadowoleni z zakupów.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Dni tygodnia - podłogowa gra

Dni tygodnia - podłogowa gra

Kolorowa naklejka Dni tygodnia w postaci naklejki podłogowej w rozmiarze 200x100cm do przedszkola, świetlicy czy też mieszkania. Dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli w dwóch językach umieszczone na polach gry pomogą w szybszej nauce nazw tygodnia.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×