Zegar podłogowy

Dostępne

Nowy produkt

1994 Produktów

163,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zegar podłogowy to gra przeznaczona do naklejenia na podłogę w przedszkolach, szkoły lub świetlicy.

Zadaniem graczy jest umieszczanie woreczka, kostki bądź innego przedmiotu na odpowiedniej godzinie. W zależności od sytuacji lub liczby graczy, reguły gry można dowolnie zmieniać.

Gra ćwiczy pamięć, rozwija lewą półkulę mózgu, wspomaga koncentrację, a przede wszystkim nie wymaga pozycji siedzącej, która jest nienaturalna i niezdrowa dla kręgosłupa.

Zegar ten sprawi, że dziecko częściej będzie chciało korzystać z gry, niż w przypadku planszy znajdującej się na półce. Naklejka podłogowa jest dla dzieci znacznie atrakcyjniejsza, niż standardowa gra planszowa.

Najwyższa jakość materiałów i odpowiednie zabezpieczenie specjalnym antypoślizgowym laminatem sprawia, że jest ona bezpieczna, wytrzymała, odporna na ścieranie i zapewni wiele rozrywki przez długi okres czasu.

To idealna dekoracja do świetlicy, szkoły, przedszkola lub mieszkania. Kolorowa naklejka wprowadzi do sal miłą i przyjazną dzieciom atmosferę.

Wybierając rozmiar 200x200cm – naklejka zostanie dostarczona w dwóch częściach, każda o rozmiarze 200x100cm.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Zegar podłogowy

Zegar podłogowy

Zegar w postaci naklejki podłogowej ułatwiający naukę odczytywania godzin na zegarze - do przedszkola, szkoły czy świetlicy

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×