Daty historyczne-średniowiecze

Dostępne

Nowy produkt

19997 Produktów

78,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki przeznaczone do umieszczenia na schodach w ciekawej formie graficznej prezentują daty historyczne z zakresu początków państwa polskiego.
W komplecie znajduje się 6 naklejek. Wymiary każdej z nich to 100 x 10 cm.
Standardowa naklejka to wydruk na samoprzylepnej folii winylowej pokrytej płynnym laminatem. Zapewnia to wytrzymałość, odporność na zmywanie, a także umożliwia łatwe przyklejenie do większości powierzchni, takich jak nowoczesne wykładziny czy płytki gresowe. W przypadku trudnych miejsc, narażonych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, dostępna jest wzmocniona wersja wykonana z bardziej wytrzymałej folii zabezpieczonej laminatem stałym.
Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Z chęcią pomożemy Ci wybrać odpowiednią wersję.
Naklejki umieszcza się na podstopnicach schodów – są one widoczne dla wchodzących po nich uczniów. Standardowy rozmiar podstopnicy to 120 x 13 cm. Oferujemy możliwość dopasowania wymiarów naklejek do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Daty historyczne-średniowiecze

Daty historyczne-średniowiecze

Kolorowe naklejki na schody z datami historycznymi - początki państwa polskiego. Komplet 6 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×