Poprawna polszczyzna nr 2

Dostępne

Nowy produkt

19998 Produktów

150,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Komplet złożony z 10 naklejek na schody z przykładami poprawnej polszczyzny. Każda naklejka ma standardowe wymiary 120 x 10 cm.
Nasze naklejki drukowane są na folii samoprzylepnej. W wersji zwykłej laminowane są one laminatem płynnym. To gwarantuje odporność na zmywanie i dobrą przyczepność na niemal wszystkich rodzajach schodów – zarówno tych z nowoczesnych wykładzin, jak i tych starszego typu: np. płytek gresowych .

W wersji wzmocnionej naklejki drukowane są na zupełnie innej folii, która dostosowana jest do trudnych powierzchni. Następnie są one laminowane laminatem stałym. Jeśli nie wiedzą Państwo, która wersja materiału będzie bardziej odpowiednia do danych schodów, prosimy o kontakt - mailowo lub telefonicznie.

Naklejkę umieszczamy na podstopnicach schodów. Najczęściej mają one wymiary 13 x 120 cm. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że schody mogą się od siebie różnić, jesteśmy w stanie zmienić wymiary naklejek na prośbę klienta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, prosimy pisać na e-mail akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Poprawna polszczyzna nr 2

Poprawna polszczyzna nr 2

Komplet naklejek na schody z przykładami poprawnej polszczyzny. Komplet 10 naklejek na czerwonym tle, każda naklejka ma 120x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×