Zestaw wzorów matematycznych nr 1

Dostępne

Nowy produkt

1995 Produktów

227,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw 14 naklejek ze wzorami matematycznymi o wymiarach 100 x 12 cm każda. Dostępne w dwóch wersjach: standardowej oraz wzmocnionej. Idealne do naklejenia na schody, tak by osoby wchodzące po nich mogły odczytać znajdującą się na nich treść. Na każdej naklejce umieszczony jest rysunek figury, wzór oraz opis wzoru.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-06-24
Zestaw wzorów matematycznych

Cieszę się, że trafiłam na tę ofertę! Kolorowe naklejki wzorów matematycznych do zamontowania na schodach są świetnym pomysłem na aranżację szkolnych korytarzy. W 100% polecam - są naprawdę wytrzymałe!

Oceń 
2021-02-12
Naklejka - wzory matematyczne

Świetny zestaw naklejek ze wzorami matematycznymi! Laminowana powierzchnia, wyraźny druk i wysoka jakość wykonania prezentują się bardzo dobrze na schodach. Dodatkowym atutem jest odporność na zmywanie!

Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Zestaw wzorów matematycznych nr 1

Zestaw wzorów matematycznych nr 1

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi wzorami matematycznymi. Komplet 14 naklejek w rozmiarze 100x12cm każda.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×