Zestaw wzorów matematycznych nr 1

Dostępne

Nowy produkt

19983 Produktów

210,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw 14 naklejek ze wzorami matematycznymi o wymiarach 100 x 12 cm każda. Dostępne w dwóch wersjach: standardowej oraz wzmocnionej. Idealne do naklejenia na schody, tak by osoby wchodzące po nich mogły odczytać znajdującą się na nich treść. Na każdej naklejce umieszczony jest rysunek figury, wzór oraz opis wzoru.

Standardowo naklejki umieszczane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Można je umieszczać na schodach praktycznie każdego rodzaju, zarówno tych nowoczesnych, pokrytych wykładziną, jak i starszego typu z płytek gresowych. Takie rozwiązanie jest odporne na zmywanie i nie powinno się odklejać.
Dla bardziej wymagających powierzchni dedykowane są naklejki z folii laminowanej laminatem stałym (termicznie wgrzewaną warstwą folii). W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniej opcji – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na pytania i doradzimy, która opcja będzie lepsza.

Naszym klientom umożliwiamy również dostosowanie naklejek do indywidualnych potrzeb. Jeśli schody w Państwa budynku mają niestandardowe wymiary – prosimy pisać na akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-06-24
Zestaw wzorów matematycznych

Cieszę się, że trafiłam na tę ofertę! Kolorowe naklejki wzorów matematycznych do zamontowania na schodach są świetnym pomysłem na aranżację szkolnych korytarzy. W 100% polecam - są naprawdę wytrzymałe!

Oceń 
2021-02-12
Naklejka - wzory matematyczne

Świetny zestaw naklejek ze wzorami matematycznymi! Laminowana powierzchnia, wyraźny druk i wysoka jakość wykonania prezentują się bardzo dobrze na schodach. Dodatkowym atutem jest odporność na zmywanie!

Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Zestaw wzorów matematycznych nr 1

Zestaw wzorów matematycznych nr 1

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi wzorami matematycznymi. Komplet 14 naklejek w rozmiarze 100x12cm każda.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×