Cyfry 1-10

Dostępne

Nowy produkt

2000 Produktów

85,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejki na schody z cyferkami idealnie wpasują się w przestrzeń przedszkola, szkoły podstawowej lub świetlicy. Atrakcyjna forma graficzna i wyraźna wizualizacja liczb w znacznym stopniu pomogą najmłodszym uczniom w ich zapamiętaniu i kojarzeniu. Komplet zawiera 10 naklejek o wymiarach 50 x 13 cm.


Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych. Samoprzylepna folia winylowa pokryta płynnym laminatem wykazuje dużą przyczepność do większości stosowanych w budynkach materiałów. W przypadku szczególnie wymagających powierzchni w naszej ofercie dostępna jest wzmocniona wersja naklejek, które zabezpieczone zostały wgrzewaną termicznie warstwą folii. Dzięki temu zyskują one zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Jeśli istnieje taka potrzeba, umożliwiamy indywidualny dobór wymiarów naszych naklejek i dopasowanie ich do konkretnych wymagań. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy – akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Cyfry 1-10

Cyfry 1-10

Kolorowe naklejki na schody z cyframi 1-10 i obrazkami. Komplet 10 naklejek, 50x13cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×