Telefony alarmowe z obrazkami

Dostępne

Nowy produkt

1988 Produktów

27,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Ważne informacje w przystępnej formie

Znajomość numerów alarmowych to jeden z elementów, które warto przekazywać dzieciom już od najmłodszych lat. Aby ułatwić im zapamiętanie tych bezcennych informacji dobrze jest umieścić jak najwięcej naklejek lub tabliczek informacyjnych w często uczęszczanych przez nie miejscach. Schody lub korytarz w szkole, przedszkolu, czy też świetlicy mogą stać się doskonałym nośnikiem wiedzy ratującej zdrowie, a nawet życie. Oferowany komplet 4 naklejek przeznaczony jest dla młodszych dzieci. Kolorowe i czytelne obrazki pozwolą łatwo skojarzyć konkretny numer z odpowiednimi służbami. Format 50x10 cm sprawia, że naklejki są łatwo zauważalne i nie sposób ich przeoczyć. W celu zwiększenia trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne produkty są wykonane z folii samoprzylepnej i pokryte dodatkowo płynnym laminatem. Dostępna jest także wersja wzmocniona laminatem stałym, która z powodzeniem nadaje się do przyklejenia na nawet najtrudniejszej powierzchni.

 

Komplet 4 naklejek na schody z numerami telefonów alarmowych z obrazkami przedstawiającymi odpowiednie służby.

Numery alarmowe warto utrwalać od najmłodszych lat. Dlatego warto je umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Ten komplet 4 naklejek dedykowany jest młodszym dzieciom. Kolorowe obrazki służb ratunkowych w polskich mundurach przy typowych pojazdach pozwoli nawet maluchom, które dopiero uczą się czytać i pisać szybko skojarzyć numer telefonu z właściwą służbą - czy to pogotowiem czy strażą pożarną, policją.

Komplet składa się z 4 naklejek. Każda naklejka ma rozmiar 50x10cm.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100%.

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Telefony alarmowe z obrazkami

Telefony alarmowe z obrazkami

Komplet 4 naklejek na schody z numerami telefonów alarmowych z obrazkami przedstawiającymi odpowiednie służby. Każda naklejka ma 50x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×