Telefony alarmowe z obrazkami

Dostępne

Nowy produkt

2000 Produktów

26,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Ważne informacje w przystępnej formie

Znajomość numerów alarmowych to jeden z elementów, które warto przekazywać dzieciom już od najmłodszych lat. Aby ułatwić im zapamiętanie tych bezcennych informacji dobrze jest umieścić jak najwięcej naklejek lub tabliczek informacyjnych w często uczęszczanych przez nie miejscach. Schody lub korytarz w szkole, przedszkolu, czy też świetlicy mogą stać się doskonałym nośnikiem wiedzy ratującej zdrowie, a nawet życie. Oferowany komplet 4 naklejek przeznaczony jest dla młodszych dzieci. Kolorowe i czytelne obrazki pozwolą łatwo skojarzyć konkretny numer z odpowiednimi służbami. Format 50x10 cm sprawia, że naklejki są łatwo zauważalne i nie sposób ich przeoczyć. W celu zwiększenia trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne produkty są wykonane z folii samoprzylepnej i pokryte dodatkowo płynnym laminatem. Dostępna jest także wersja wzmocniona laminatem stałym, która z powodzeniem nadaje się do przyklejenia na nawet najtrudniejszej powierzchni.

 

Komplet 4 naklejek na schody z numerami telefonów alarmowych z obrazkami przedstawiającymi odpowiednie służby.

Numery alarmowe warto utrwalać od najmłodszych lat. Dlatego warto je umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Ten komplet 4 naklejek dedykowany jest młodszym dzieciom. Kolorowe obrazki służb ratunkowych w polskich mundurach przy typowych pojazdach pozwoli nawet maluchom, które dopiero uczą się czytać i pisać szybko skojarzyć numer telefonu z właściwą służbą - czy to pogotowiem czy strażą pożarną, policją.

Komplet składa się z 4 naklejek. Każda naklejka ma rozmiar 50x10cm.

Opis naklejki na schody

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych schodach. Nasi Klienci naklejają je z powodzeniem na wszystkie rodzaje schodów - nie tylko te najnowsze z nowoczesnych wykładzin ale również z płytek gresowych .

Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (termicznie wgrzewana warstwa folii).

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów - tak aby uczniowie wchodząc po schodach byli w stanie odczytać treści. Miejsce to ma zwykle średnio około 13cm x 120cm wielkości.

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100%.

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Telefony alarmowe z obrazkami

Telefony alarmowe z obrazkami

Komplet 4 naklejek na schody z numerami telefonów alarmowych z obrazkami przedstawiającymi odpowiednie służby. Każda naklejka ma 50x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×