Części mowy kolorowe

Dostępne

Nowy produkt

19998 Produktów

172,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wielokolorowe naklejki z częściami mowy do przyklejenia na schody. Komplet zawiera 11 elementów wymiarach 120 x 10 cm każda. Jedna część mowy jest na jednej naklejce.
Wytrzymałe i odporne na zmywanie naklejki foliowe są dostępne w dwóch wersjach. Standardowa – laminowana jest laminatem płynnym, natomiast specjalna, wzmocniona – laminowana laminatem stałym (z warstwą folii wgrzaną termicznie). Obydwie wersje można przyklejać na różnego rodzaju schodach. Jednak wersja wzmocniona przeznaczona jest do powierzchni bardziej wymagających.

W przypadku wątpliwości, którą wersję naklejek wybrać, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy najlepiej dopasowane rozwiązanie.

W trosce o indywidualne potrzeby naszych klientów zapewniamy również możliwość dopasowania wymiarów naklejek. W wersji standardowej są one dopasowane do wymiarów podstopnicy ok. 13 x 120 cm. Możemy jednak wprowadzić zmiany w projekcie, tak by naklejki pasowały idealnie do schodów w Państwa budynku. Zachęcamy do kontaktu mailowego - akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-03-26
Naklejka z częściami mowy

Kolorowe naklejki z częściami mowy na schody wybrałam w wersji wzmocnionej. Jakość wykonania i wyraźny druk bardzo mnie satysfakcjonują. Dobry klej pozwala na szybkie przymocowanie naklejek na schodach. Polecam!

Oceń 
2021-02-22
Polecam

Wysoka jakość i dobry klej

Oceń 
2021-01-19
Części mowy

Naklejki z częściami mowy do przyklejania są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Zdecydowanie warte zakupu. Świetnie się prezentują i pomagają w nauce!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Części mowy kolorowe

Części mowy kolorowe

Kolorowe naklejki na schody z częściami mowy. Komplet 11 naklejek, 120x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×