Części mowy kolorowe

Dostępne

Nowy produkt

1984 Produktów

178,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wielokolorowe naklejki z częściami mowy do przyklejenia na schody. Komplet zawiera 11 elementów wymiarach 120 x 10 cm każda. Jedna część mowy jest na jednej naklejce.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-03-26
Naklejka z częściami mowy

Kolorowe naklejki z częściami mowy na schody wybrałam w wersji wzmocnionej. Jakość wykonania i wyraźny druk bardzo mnie satysfakcjonują. Dobry klej pozwala na szybkie przymocowanie naklejek na schodach. Polecam!

Oceń 
2021-02-22
Polecam

Wysoka jakość i dobry klej

Oceń 
2021-01-19
Części mowy

Naklejki z częściami mowy do przyklejania są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Zdecydowanie warte zakupu. Świetnie się prezentują i pomagają w nauce!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Części mowy kolorowe

Części mowy kolorowe

Kolorowe naklejki na schody z częściami mowy. Komplet 11 naklejek, 120x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×