Naklejki pierwsza pomoc - czerwone litery

Dostępne

Nowy produkt

19984 Produktów

88,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Komplet kolorowych naklejek na schody „Pierwsza Pomoc” do szkół, szpitali, czy różnego rodzaju placówek oświatowych. Zawiera 7 naklejek o wymiarach 100x10cm, które w czytelny sposób objaśniają zasady udzielania pierwszej pomocy.

Oferujemy dwa rodzaje folii, na której mogą być nadrukowane naklejki. Obie są odporne na zmywanie i przystosowane do klejenia na różnych powierzchniach. Jeśli mają Państwo wątpliwości, który materiał wybrać – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – doradzimy i wyjaśnimy, na czym polegają różnice.

Wersja standardowa jest nadrukowywana na samoprzylepnej folii, zabezpieczanej poprzez laminowanie laminatem płynnym. Można przykleić ją w zasadzie na każde schody: zarówno na te pokryte nowoczesnymi wykładzinami, jak i te z płytek gresowych. Druga wersja drukowana jest na folii przystosowanej do trudnych powierzchni, wzmocnionej laminatem stałym, czyli termicznie wgrzewaną wersją folii. Są to naklejki przeznaczone do zadań specjalnych.

Ponieważ każde schody są inne, oferujemy dostosowanie naklejek do indywidualnych potrzeb klienta. Podstopnice schodów, na których umieszczamy folię, zazwyczaj mają wymiary ok. 13 x 120 cm. Jeśli jednak w Państwa placówce podstopnice są niestandardowe – prosimy o e-mail na akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-05-23
Naklejki dotarły, zostały zamontowane, wyglądają bardzo ładnie.

Naklejki dotarły, zostały zamontowane, wyglądają bardzo ładnie. Spełniają nasze oczekiwania.

Oceń 
2019-01-28
Witam,

naklejki zostały naklejone bez problemów, prezentują sie dobrze i zwracają uwagę dzieci i rodziców. Zamierzamy dokonać kolejnych zakupów.

Oceń 
2018-09-11
Naklejki rewelacyjne.

Naklejki rewelacyjne. Dobrze się trzymają nawet chropowatych schodów. Bardzo ładnie się prezentują i uatrakcyjniają wygląd korytarzy szkolnych. Podobają się uczniom, rodzicom i nauczycielom... Paniom woźnym nieco mniej, bo muszą uważać przy myciu schodów. Fajna sprawa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy ( zarówno telefoniczny jak i emailowy) Pani udzieliła rad i wszystko wytłumaczyła. Szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę i naklejki.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Naklejki pierwsza pomoc - czerwone litery

Naklejki pierwsza pomoc - czerwone litery

Kolorowe naklejki na schody z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Komplet 7 naklejek na żółtym tle, każda naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×