Wzory fizyczne

Dostępne

Nowy produkt

19996 Produktów

50,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wzorów fizycznych dzieci uczą się już w podstawówce i powtarzają je aż do ukończenia szkoły średniej lub nawet na studiach. Codziennie utrwalane informacje na długo zostaną w pamięci. Naklejki ze wzorami fizycznymi umieszczone na szkolnych schodach to wspaniała pomoc dla uczniów w zapamiętywaniu przydatnych informacji.

W komplecie jest 8 naklejek, 50 x 10 cm każda.

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii zabezpieczonej płynnym laminatem. Są one odporne na zmywanie niewielkie zarysowania. Mogą zostać przyklejone na wszystkie rodzaje schodów, zarówno do gładkich, jak również bardziej porowatych powierzchni. Posiadamy dwie wersje naklejek na schody. Wzmocnione naklejki drukowane są na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowane laminatem stałym, wgrzewanym termicznie.

W przypadku wątpliwości co do odpowiedniej wersji naklejek - skontaktuj się z nami, mailowo lub telefonicznie.

Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów, która standardowo ma wymiary 13 x 120 cm. Jeżeli szkolne schody mają nietypowy rozmiar, możemy dostosować wymiary naklejek do indywidualnych potrzeb. Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Wzory fizyczne

Wzory fizyczne

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi wzorami fizycznymi. Komplet 8 naklejek, każda naklejka ma 50x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×