Wzory fizyczne

Dostępne

Nowy produkt

1996 Produktów

54,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Wzorów fizycznych dzieci uczą się już w podstawówce i powtarzają je aż do ukończenia szkoły średniej lub nawet na studiach. Codziennie utrwalane informacje na długo zostaną w pamięci. Naklejki ze wzorami fizycznymi umieszczone na szkolnych schodach to wspaniała pomoc dla uczniów w zapamiętywaniu przydatnych informacji.

W komplecie jest 8 naklejek, 50 x 10 cm każda.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Wzory fizyczne

Wzory fizyczne

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi wzorami fizycznymi. Komplet 8 naklejek, każda naklejka ma 50x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×