You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

szkoły 

Jest 116 produktów.

Podkategorie

 • naklejki na ściany

  Edukacyjne naklejki na ściany szkolne z różnych przedmiotów. Układ okresowy pierwiastków, słówka angielskie, tabliczka mnożenia, mapa świata z podziałem na kontynenty - wszystko mega kolorowe i czytelne. Wydrukowane na folii do wielokrotnego naklejania, łatwe do naklejenia będą idealną pomocą edukacyjną i niebanalną ozdobą szarych zwykle klas szkolnych i korytarzy.

 • tabliczki do szkół

  W każdej szkole potrzeba jest wiele różnych tablic, tabliczek i oznaczeń - czy to tablica z nazwą szkoły, godło, czy podpisy sal lekcyjnych i pomieszczeń technicznych. Tabliczka z nazwą klasy czy numerem porządkowym powinna się znaleźć na każdych drzwiach. Klasopracownie, sale językowe, informatyczne - każdą z nich oznacza się nazwą, numerem.

 • naklejki na podłogi

  Edukacyjne naklejki na podłogę - kątomierz, róża wiatrów jak i gry korytarzowe AKatja - znane gry podłogowe uwielbiane przez dzieci - teraz jako mega kolorowe naklejki na podłogi z laminatem antypoślizgowym. Najpopularniejsze gry w wersji na podłogę korytarza szkoły, przedszkola lub do świetlicy czy sali lekcyjnej. Gra w klasy, twister, węże i drabiny, szachy, alfabet, mega kolorowy tor wyścigowy, tarcza do rzucania, róża wiatrów i wiele innych wzorów sprawdzą się jako doskonała rozrywka między lekcjami.

 • naklejki na schody

  Naklejki edukacyjne na schody szkolne to jeden z ciekawszych pomysłów na pomoce dydaktyczne. Kolorowe daty historyczne, tabliczka mnożenia, wzory chemiczne, matematyczne, fizyczne a także kolorowy alfabet i wiele innych pomysłów. Aby uczniowie lepiej i szybciej poradzili sobie z zapamiętaniem ważnych informacji trzeba je umieszczać w widocznych miejscach. Jednym z takich miejsc, gdzie można nakleić naklejki edukacyjne są schody. To bardzo ciekawe miejsce - uczniowie przechodzą tamtędy wielokrotnie, więc czytać też będą... No i efekt estetyczny - nawet najbardziej ponure schody zyskają wiele, gdy będą ozdobione naklejkami edukacyjnymi...
  Poniższe zestawy, to tylko propozycje. Jeśli masz pomysł na inne wzory naklejek edukacyjnych na schody - z chęcią go zrealizujemy!

 • Plansze edukacyjne

  Plakaty edukacyjne do szkoły lub przedszkola. Kolorowe wydruki ekologiczne na grubszym papierze. Plansze edukacyjne językowe, matematyczne, chemiczne. Pomoce dydaktyczne dla nauczycieli i uczniów w formie plansz do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej. Planszę dydaktyczną można również oprawić w ramę lub antyramę.

Do działu "Szkoły" zapraszamy wszystkich, dla których dekoracja wnętrz szkoły jest sprawą ważną. Dzięki połączeniu walorów estetycznych z edukacyjnymi nasze naklejki nie tylko dekorują, ale również pomagają w zapamiętywaniu ważnych treści. Znajdziesz tutaj naklejki zarówno na schody szkolne - z tabliczką mnożenia czy datami historycznymi jak też popularne gry korytarzowe w mega kolorowych wersjach. Nie zapominamy też o ścianach - naklejki edukacyjne mogą ozdobić ściany klas i korytarzy. Tablice i tabliczki pomogą w oznaczeniu pomieszczeń, a dzięki estetycznym planszom w prosty i tani sposób zadbasz o estetykę klas.

Dla szkół i przedszkoli dostępna jest forma płatności terminowej - do wyboru w koszyku sklepu

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 116 produktów
×