You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki i szablony ścienne dla dzieci

Jest 171 produktów.

Podkategorie

 • naklejki z misiami

  Seria naklejek z sylwetkami bajkowych, słodkich miśków. Barwne, kolorowe, bardzo milutkie postacie misiów ozdobią pokój Twego dziecka. Naklejka z misiem umieszczona nad łóżeczkiem będzie umilać czas dziecku a pokój stanie się jeszcze piękniejszy dzięki słodkiemu pluszakowi. Naklejenie nawet wielkiego misia na ścianie jest bardzo proste a efekt oszałamiający.

 • piłka nożna

  Naklejki z piłką nożną

  dla młodszych i starszych kibiców i piłkarzy. Piękna piłka nożna na ścianie w dużym lub małym formacie będzie  znakomicie prezentować się w pokoju kibica lub młodego piłkarza.

  Naklejki na ścianę z piłkami można nakleić zarówno na ścianę np. nad łóżkiem czy biurkiem, jak również na drzwiach, meblach - na wszystkich gładkich powierzchniach. Naklejki piłkarskie to ulubiony temat do dekoracji pokoju chłopca. Motyw piłki nożnej lub piłkarza umieszczony na ścianie pokoju pozwoli młodemu człowiekowi poczuć się lepiej w swoim kąciku.

  Nalepki z piłką nożną można naklejać zarówno na meble jak i na ścianę. Piłka nożna sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar.

 • z imionami

  NAKLEJKI i SZABLONY ŚCIENNE Z IMIONAMI

  Wzory dekoracji ściennych odpowiednie zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.  Naklejkę z imieniem dziecka możesz nakleić na ścianie w pokoju zarówno niemowlaka jak też kilkulatka. Wybierając odpowiedni motyw graficzny do imienia rozweselisz ścianę nad łóżeczkiem lub biurkiem pierwszoklasisty.  Wzory z tej kategorii wykonujemy nie tylko w formie naklejek samoprzylepnych ale i szablonów malarskich więc na ścianie możesz wyczarować wielokolorową dekorację.
  Nalepki z imionami dzieci to jedne z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian pokoju dziecięcego. Ulubiony motyw plus imię dziecka - to jeden z najbardziej miłych tematów aranżacji. Imiona na ścianie interesująco wyglądają zarówno w pokoju małego dziecka, jak i dorastającego nastolatka. Bardzo ciekawym miejscem wyeksponowania napisu z imieniem, oprócz ścian są również drzwi, szafy czy lustra.

 • miarki wzrostu

  Miarki wzrostu to propozycja do pokoju najmłodszych pociech. Miarka naklejona na ścianie, drzwiach czy szafie pozwoli w prosty sposób sprawdzać wzrost dziecka. Miarki wzrostu stanowią też ciekawą, barwną ozdobę pokoju, która urozmaici przestrzeń i nada jej koloru. Dzieci uwielbiają miarki wzrostu. Potrafią mierzyć się nawet codziennie! Dlatego naklejka z miarką wzrostu to obowiązkowy element pokoju malucha, który będzie z dumą zaznaczać swój wzrost.

 • świecące

  Naklejki świecące w nocy

  to jedna z ciekawszych form ozdabiania ścian w dziecięcym lub młodzieżowym pokoju. Zestaw świecących gwiazdek to również pomysł na sufit w romantycznej sypialni czy ciemnym korytarzu. Naklejki nocą, długo po zgaszeniu światła  dają niesamowity efekt. Dzieci uwielbiają naklejki, które świecą w ciemności - mogą wtedy pokonywać swój lęk przed ciemnością - ucząc się, że może być pięknie. Naklejki świecące po zgaszeniu światła zielonkawym światłem w dzień są kremowo białe. Można je naklejać nie tylko na ściany - ale i na meble, drzwi czy lustra.

  Moc i czas emisji "światła" z naklejek fotoluminescencyjnych zależy od wcześniejszego naświetlenia, ale zwykle efekt świecenia jest widoczny około 2-3 godzin.

 • elfy, wróżki

  Naklejki na ściany z wróżkami i elfami to jeden z najbardziej ulubionych tematów dekoracji pokoju dla dziewczynki. Piękne skrzydlate wróżki na ścianę są uwielbiane przez kilkuletnie dziewczynki. I dlatego to temat od wielu lat najmodniejszych dekoracji ścian pokoju dziecięcego. Bajkowa postać wróżki i motylki czy gwiazdki - to jeden z najbardziej pożądanych tematów aranżacji. Elfy na ścianie interesująco wyglądają zarówno w pokoju małej dziewczynki, jak i dorastającej nastolatki. Bardzo ciekawym miejscem wyeksponowania dekoracji z wróżką, oprócz ścian są również drzwi, szafy czy lustra. Nie ma się czemu dziwić - bajkowe wróżki pięknie wyglądają na ścianach!

 • bajkowe zestawy

  Bajkowe zestawy naklejek które tworzą spójną, barwną całość do naklejenia na ściany zarówno przedszkola, świetlicy czy do pokoju dziecięcego. Wielokolorowe naklejki na ścianę drukowane są na folii do wielokrotnego naklejania, dzięki czemu bardzo łatwo je nakleić, poprawić gdy coś jest krzywo. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od bardzo dziewczęcych słodkich, bajkowych wróżek czy motylków aż po chłopięce samochodziki czy piłki. Umieszczenie naklejki jest bardzo proste a efekt oszałamiający.

 • pojazdy

  Naklejki z pojazdami

  to ulubiony temat dekoracji ścian pokoju dla chłopców. Zarówno tych kilkuletnich jak i nastolatków, czy dojrzałych mężczyzn. Wzory naklejek z samochodami, naklejki z motocyklami, bajkowa koparka - wszystko to można szybko i łatwo nakleić na ścianę, aby cieszyło oczy! Naklejkę ścienną z ulubionym pojazdem możesz umieścić zarówno nad łóżeczkiem niemowlęcia jak też nad biurkiem czy kanapą nastolatka.

 • Skandynawskie

  Wzory skandynawskie to proste, estetyczne kształty geometryczne pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim. Moda na proste kształty na ścianie ciągle trwa. Nieskomplikowane wzory, składające się z prostych figur geometrycznych królują na ścianach wielu pomieszczeń, ale wyjątkowo dobrze przyjęły się w pokojach dla małych dzieci. Dlatego skandynawskie chmurki z deszczem, serduszka czy kropki na ścianie pokoju nowo narodzonego dziecka to dziś bardzo często spotykany widok. U nas znajdziesz elementy tych nawiązujących do Skandynawii wzorów, dzięki czemu możesz samodzielnie lub z naszą pomocą zaaranżować swoją wersję i udekorować ściany pokoju swojego dziecka w prawdziwym, skandynawskim stylu.

 • Jednorożce

  Naklejki na ścianę z jednorożcami. Bajkowe wzory dekoracji z jednorożcami w różnej formie - zarówno całe postacie jak też schematyczne proste wzory. Jednorożec z imieniem czy z motylkami - to jedna z bardziej ulubionych dekoracji ściennych dla dziewczynek.

 • Sowy

  Naklejki z sowami do pokoju dziecięcego pięknie ozdobią jego ściany lub meble. Piękne sowy kolorowe i jednokolorowe w różnych wielkościach i stylach. Znajdziesz tutaj zakochane, słodkie sowy na gałęziach z kolorowymi listkami ale również dekoracje do szkoły - mądre sowy. Sowy to też doskonały graficzny dodatek do naklejki z imieniem, dlatego naklejek z imieniem i sowami u nas nie brakuje.

 • Kosmos

  Kosmos to jeden z wdzięczniejszych tematów do dekoracji pomieszczeń. Kolorowe gwiazdki, księżyce, planety czy rakiety kosmiczne naklejone w domu, na korytarzu szkolnym czy bawialni wyczarują bajkowe wnętrze. Naklejki z przeznaczeniem zarówno na ściany, meble jak też na podłogi mogą posłużyć nie tylko jako dekoracja, ale także jako niebanalna pomoc dydaktyczna. Ścieżka z planet pomoże opanować nazwy poszczególnych planet z Układu Słonecznego, ścieżka z Gwiazdek z Alfabetem - pomoże nauczyć się kolejności liter. Dla dzieci o niespożytej energii to świetny pomysł na rozładowanie jej nadmiaru - przeskoczenie całej ścieżki wymaga nieco wysiłku. Estetyczne bajkowe zestawy planet, gwiazdek uzupełnione rakietą, kosmonautami to propozycje na zagospodarowanie ścian. Na pewno będzie kosmicznie i bajkowo!

Pokój dziecięcy można udekorować na wiele sposobów. Kolorowe, bajkowe wzory mogą zagościć nie tylko na ścianach ale również na meblach, drzwiach a nawet na podłodze.
Ulubione zwierzątko, dżungla, naklejka z imieniem - to tylko kilka z najbardziej ulubionych tematów aranżacji. Dekoracyjne nalepki  w formie np. miarki wzrostu nie tylko pełnią funkcję dekoracji ale też rosną z dzieckiem. Nad łóżeczkiem niemowlaka można umieścić naklejkę z imieniem a starsze dziecko z radością powita na swojej ścianie ulubione zwierzątko, piłkę nożną czy wróżkę.
Kolorowa ściana z naklejkami zaskoczy Twojego malucha wywołując uśmiech, zdziwienie i zachwyt.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 171 produktów
×