Naklejki z efektem dziury w ścianie dla dzieci – Akatja

Jest 28 produktów.

Naklejki samoprzylepne na ścianę, meble, drzwi. Po naklejeniu uzyskujesz efekt pękniętej ściany lub okna z wybranym widokiem. To bardzo ciekawa dekoracja pasująca do ozdobienia ścian pokoju dziecięcego, młodzieżowego a także korytarza czy łazienki. Mniejsze formaty będą ciekawie prezentować się na drzwiach lub meblach. Naklejką możesz ozdobić również toaletę lub szafę.

Naklejki samoprzylepne na ścianę, meble, drzwi.  Czytaj więcej

Naklejki samoprzylepne na ścianę, meble, drzwi. Po naklejeniu uzyskujesz efekt pękniętej ściany lub okna z wybranym widokiem. To bardzo ciekawa dekoracja pasująca do ozdobienia ścian pokoju dziecięcego, młodzieżowego a także korytarza czy łazienki. Mniejsze formaty będą ciekawie prezentować się na drzwiach lub meblach. Naklejką możesz ozdobić również toaletę lub szafę.

Pokazywanie 1 - 28 z 28 produktów

Naklejki samoprzylepne na ścianę, meble, drzwi do pokoju dziecięcego. Po naklejeniu uzyskujesz efekt pękniętej ściany lub okna z wybranym widokiem.

Poszukujesz oryginalnego sposobu na dekorację pokoju nastolatka? Zależy Ci na czymś spektakularnym, na czymś, czego nie znajdziesz w innych pokojach młodzieżowych? Z pewnością zainteresują Cię naklejki 3D na ścianę. W Akatja przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji dedykowanych zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Naklejki stworzone są w ten sposób, aby uzyskać efekt pękniętej ściany lub okna. Samoprzylepne naklejki możesz także umieścić na drzwiach, meblach i na szkle. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Zapomnij o klasycznych tapetach. Postaw na nowoczesne naklejki

Czasy, w których modne były tapety nakładane na całe ściany, dawno już minęły. Dziś coraz więcej osób decyduje się na pokrycie ścian farbą. Nie oznacza to jednak, że wnętrze musi być nijakie i smutne. Rozwiązaniem są nasze naklejki, które z pewnością ożywią wnętrza.  Dziura w ścianie, piłka nożna 3D czy kosmiczny świat – to tylko część naszych propozycji. Wśród najczęściej wybieranych modeli znajdują się także naklejki 3D ze zwierzętami, takimi jak konie, koty, delfiny czy pantery. Proponowane naklejki wyróżniają się maksymalnym nasyceniem kolorów i trwałością. Raz zainstalowana na ścianie, meblach, szkle czy innych gładkich powierzchniach naklejka będzie zdobić pomieszczenie przez długie lata z zachowaniem swoich walorów estetycznych.

Dlaczego warto wybrać naklejki Akatja?

Z pewnością zastanawiasz się, czym wyróżniają się nasze naklejki na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Już spieszymy z odpowiedzią. Ogromną wagę przykładamy przede wszystkim do jakości naszych produktów. Nasze naklejki zachwycają intensywną barwą, która nie blaknie z czasem. Atramenty, jakie wykorzystujemy do druku, spełniają rygorystyczne europejskie normy jakości, co potwierdza Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort. Oznacza to, że nasze naklejki mogą być wykorzystywane w placówkach oświatowych, szpitalach, salach zabaw i innych zamkniętych przestrzeniach. Co więcej, proponowane przez nas naklejki 3D bez względu na to, czy będą na nich konie, krajobrazy, czy grafiki odwołujące się do pasji dzieci instalacja jest bardzo łatwa. Co więcej, w przypadku błędu możesz odkleić i przykleić naklejkę ponownie. Nie musisz także bać się o pęcherzyki powietrza. Specjalna metoda nanoszenia kleju sprawia, że bąble nie powstają.

Jakie jeszcze wzory spodobają się młodzieży?

Ozdobne naklejki 3D na ścianę to tylko część naszego asortymentu, który wybierany jest z myślą o młodzieży. Na szczególną uwagę zasługują naklejki z cytatami wielkich ludzi. To one często są drogowskazem dla młodych, poszukujących siebie ludzi. „Uwierz w swoje możliwości i nigdy się nie poddawaj”, „Myśl pozytywnie” czy „Be happy” to teksty, które sprawdzą się w każdym przypadku. Tego typu naklejka z sentencją, cytatem czy humorystycznym tekstem to także świetny pomysł na prezent. W zależności od modelu, na jaki się zdecydujesz, będzie to upominek motywujący do działania lub pozytywnie wpływający na samopoczucie solenizanta. Zdecydowanie polecamy takie prezenty.

×