Naklejka Okno 3D: Górska Łąka

Dostępne

Nowy produkt

7999 Produktów

61,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Stwórz spektakularny trójwymiarowy efekt na ścianach Twojego domu naklejając oryginalną naklejkę, która otwiera fikcyjne okno na ścianie domu.
Ta naklejka sprawia wrażenie, że na ścianie Twojego pokoju znajduje się okno z fantastycznym widokiem - dzięki temu możesz spełnić swoje marzenie o niezwykłym widoku z okna.

Ta urocza naklejka ścienna z oknem 3D stanowi wspaniały dodatek do sypialni, sal zabaw, pokojów młodzieżowych i łazienek.

Nasze wzory oklein drukujemy farbami z atestem, dlatego bezpiecznie możesz je zastosować zarówno w domu jak i szkole, przedszkolu, świetlicy czy przychodni, szpitalu.

Naklejanie tak dużego wzoru nie jest bardzo trudne – możesz zrobić to samodzielnie, ewentualnie poprosić kogoś o pomoc. Oczywiście – możesz wynająć również profesjonalną ekipę, która zrobi wszystko za Ciebie :)

Wybierając opcję zwykłej okleiny czy okleiny z laminatem – uzyskujesz powierzchnię nadającą się do zmywania, więc możesz naklejać je nawet w kuchni, łazience czy stołówce. Kolorowa okleina to również idealna alternatywa dla paskudnych lamperii z korytarzy szkolnych malowanych farbami olejnymi na przygnębiające jednolite kolory.

Okleina zamaskuje zniszczony blat, drzwi czy starą szafę.


Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejka Okno 3D: Górska Łąka

Naklejka Okno 3D: Górska Łąka

Naklejka okno 3D

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×