Dobre maniery

Dostępne

Nowy produkt

19939 Produktów

125,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

W komplecie znajduje się 10 naklejek o wymiarach 100 x 10 cm.
Naklejki oferowane przez akatja.pl drukowane są na samoprzylepnej folii winylowej i zabezpieczane za pomocą płynnego laminatu. Dzięki temu zyskują odporność na zmywanie i wykazują wysoki stopień przyczepności na każdego rodzaju schodach – nawet tych wykonanych z płytek gresowych . Dostępna jest także wzmocniona wersja naklejek, które wykonane są ze specjalnej folii przeznaczonej do trudnych powierzchni i pokryte bardziej wytrzymałym laminatem stałym.
W przypadku wątpliwości, która wersja sprawdzi się lepiej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
Naklejki przeznaczone są do umieszczenia na podstopnicy schodów. Są one wtedy doskonale widoczne dla uczniów wchodzących po schodach. Standardowy rozmiar podstopnicy to zwykle 120 x 13 cm.
Jeśli zaistnieje taka potrzeba, rozmiar naklejek może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy na adres akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2018-12-19
Polecam sprzedającego w 100%

Polecam sprzedającego w 100%. Naklejki prezentuja się bardzo dobrze. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka wysyłka.

Oceń 
2018-09-11
Naklejki rewelacyjne.

Naklejki rewelacyjne. Dobrze się trzymają nawet chropowatych schodów. Bardzo ładnie się prezentują i uatrakcyjniają wygląd korytarzy szkolnych. Podobają się uczniom, rodzicom i nauczycielom... Paniom woźnym nieco mniej, bo muszą uważać przy myciu schodów. Fajna sprawa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy ( zarówno telefoniczny jak i emailowy) Pani udzieliła rad i wszystko wytłumaczyła. Szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę i naklejki.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Dobre maniery

Dobre maniery

Kolorowe naklejki na schody z zasadami dobrych manier. Komplet 10 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×