Podłogowa gra w klasy niebieska

Dostępne

Nowy produkt

987 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kultowa gra w klasy w formie dużej naklejki to doskonały sposób, aby ożywić każde pomieszczenie. Wspaniała zabawa ruchowa idealnie sprawdzi się zarówno w szkołach, jak i świetlicach, czy nawet mieszkaniach.

Format 200 x 100 centymetrów sprawia, że korzystać z naklejki mogą wszyscy – od przedszkolaków po dorosłych. Najwyższej jakości materiały zapewnią jej trwałość, a ciekawa forma graficzna na pewno zachęci dzieci do zabawy.
Kolorowy wydruk wykonany został na najwyższej jakości folii samoprzylepnej, która dodatkowo pokryta została atestowanym laminatem stałym – monomerycznym PCV. Jest on przeznaczony do zastosowań podłogowych i sprawia, że powierzchnia staje się antypoślizgowa i odporna na zarysowania. Minimalna trwałość laminatu wynosi około 6 miesięcy w pomieszczeniach, w których odbywa się masowy ruch w obuwiu zewnętrznym i nawet kilka lat w miejscach, gdzie używane jest obuwie miękkie. Gra w klasy to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, która zachęci do ruchu i aktywnego spędzania czasu niezależnie od ilości uczestników.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podłogowa gra w klasy niebieska

Podłogowa gra w klasy niebieska

Naklejka Podłogowa Gra w Klasy do przedszkola, świetlicy czy też mieszkania.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×