Podłogowa gra w klasy bajkowa

Dostępne

Nowy produkt

975 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Edukacyjna naklejka „Gra w Klasy Bajkowa” dostępna jest w rozmiarze 200 x 100 cm. Naklejona na podłogę w pokoju dziecięcym, przedszkolu, świetlicy lub na szkolnym korytarzu stanowi wesoły element wystroju, a także zachęca dzieci do klasycznej zabawy ruchowej.

Kto nie pamięta z dzieciństwa zabawy w klasy? Każde pokolenie ma swoją wersję. Klasy rysowane na chodniku kredą można teraz połączyć z funkcją edukacyjną. W dodatku, dzięki dużej, kolorowej naklejce można w nie grać również w domu, czy szkole – angażując przy tym nie tylko najmłodszych, ale również starszaków, a także dorosłych.
Gra w klasy jest przeznaczona dla nieograniczonej liczby uczestników – można bawić się samodzielnie lub w mniejszej, lub większej grupie.

Bajkowy, kolorowy nadruk w połączeniu z wysokiej jakości folią samoprzylepną zabezpieczony jest atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV. Dzięki temu powierzchnia jest antypoślizgowa i odporna na zarysowania - perfekcyjnie nadaje się do zastosowania podłogowego. W pomieszczeniach, w których używane jest miękkie obuwie, naklejka służyć może nawet kilka lat.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2018-09-08
Najpiękniejsza naklejka

Przepięknie dobrana kolorystyka, świetna jakość. Wspaniały i szybki montaż naklejki na podłodze. 10/10 POLECAM !!!!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Podłogowa gra w klasy bajkowa

Podłogowa gra w klasy bajkowa

Naklejka Podłogowa Gra w Klasy do przedszkola, świetlicy czy też mieszkania.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×