Alfabet na schody z polskimi literami 80x14cm

Dostępne

Nowy produkt

20000 Produktów

448,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Komplet 32 kolorowych naklejek z poszczególnymi literami alfabetu o wymiarach 80 x 14 cm (wymiary pojedynczej naklejki). Na każdej naklejce jest jedna litera w wersji dużej i małej – pisanej oraz drukowanej, a także obrazek i przykład użycia.

Naklejki są dostępne w dwóch wersjach – standardowej i do trudnych powierzchni. W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Zwykłe naklejki są drukowane na folii ekonomicznej: samoprzylepnej, laminowanej laminatem płynnym. Nie odklejają się i nie zmywają, a ponadto trzymają się dobrze zarówno nowoczesnych wykładzin, jak i płytek gresowych . Drugi rodzaj folii jest przystosowany do trudniejszych powierzchni. Folia jest laminowana laminatem stałym (wgrzewana pod wpływem temperatury).

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – na wysokości wzroku osób, wchodzących po schodach. Miejsce to zwykle ma wymiary ok. 13 x 120 cm. Jeśli jednak potrzebne są całkiem inne parametry – prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl. Jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Alfabet na schody z polskimi literami 80x14cm

Alfabet na schody z polskimi literami 80x14cm

Kolorowe naklejki z poszczególnymi literami alfabetu do naklejenia na schody. Komplet 32 naklejki, 80x14cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×