Podłogowy Kątomierz nr 2 lewy

Dostępne

Nowy produkt

989 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kątomierz podłogowy w formie naklejki to nowoczesny i zabawny motyw, który ozdobi szkolne wnętrza. Otwierając drzwi – wyznaczamy nimi kąt. Pozwala to dzieciom zobaczyć różnicę między kątem ostrym, prostym lub rozwartym.

W ofercie znajdują się dwie wersje kątomierzy podłogowych – dostępny jest również odwrócony wzór (kątomierz prawy), dzięki czemu naklejki mogą być dostosowane do każdej sali, a drzwi w każdym przypadku będą poprawnie wyznaczały kąt.

Naklejka ma rozmiar 200x100cm, a umieszczona na niej grafika jest czytelna i wyraźna. Kątomierz praktycznie pozwoli dzieciom wyobrazić sobie czym jest kąt.

Podłogowa naklejka z motywem kątomierza, zachęca uczniów do zainteresowanie się tematem geometrii i pomaga nauczycielom wprowadzić podstawy do omawiania tego tematu. Plusem naklejki są stonowane kolory, które nie rozpraszają uczniów podczas zajęć.

Odpowiedni impregnat antypoślizgowy, specjalnie dobrany do zastosowań podłogowych zapewnia trwałość naklejki (w warunkach szkolnych nawet kilka lat!) oraz spełnia rygorystyczne przepisy bezpieczeństwa.

Naklejka będzie ciekawym dodatkiem w świetlicach szkolnych lub salach lekcyjnych. Spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również edukacyjną, a jej największą zaletą jest łatwy i szybki montaż!

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podłogowy Kątomierz nr 2 lewy

Podłogowy Kątomierz nr 2 lewy

Naklejka Podłogowa Kątomierz nr 2 - lewy do naklejenia na podłogę w  szkole, świetlicy - przy drzwiach wejściowych do pomieszczenia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×