Podłogowy Kątomierz nr 1 lewy

Dostępne

Nowy produkt

999 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Podłogowy kątomierz to naklejka przeznaczona do umieszczenia przy wejściu do sali lekcyjnej lub świetlicy szkolnej. Otwierając drzwi jesteśmy w stanie zobaczyć jaki wyznaczają kąt. Taki element dekoracyjny jest dla uczniów ciekawym wprowadzeniem do tematu geometrii.

W ofercie posiadamy różne wersje naklejek – prawy i lewy wzór pozwala dopasować kątomierz do każdej sali, oraz wersję standardową – w stonowanych kolorach.

Podłogowy kątomierz został wydrukowany na wytrzymałej folii zabezpieczonej antypoślizgowym laminatem. Naklejka jest odporna na ścieranie oraz mycie, a dodatkowo spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dlatego może być stosowana w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak szkoły i przedszkola.

Kątomierz dodatkowo prezentuje koło barw. Został wydrukowany w dużym formacie 200x100cm. Gwarantujemy, że każdy kto wejdzie do sali zainteresuje się ciekawym motywem i sam sprawdzi, jaki kąt wyznaczają drzwi.

Naklejka jest atrakcyjną pomocą dla nauczycieli do wprowadzenia podstaw geometrii i pomoże w wyjaśnieniu dzieciom różnicy między kątem prostym, ostrym i rozwartym!

Kątomierz w warunkach szkolnych będzie atrakcyjnie wyglądał przez wiele lat, a jego największą zaletą jest szybki i łatwy montaż.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podłogowy Kątomierz nr 1 lewy

Podłogowy Kątomierz nr 1 lewy

Naklejka Podłogowa Kątomierz nr 1 - lewy do naklejenia na podłogę w  szkole, świetlicy - przy drzwiach wejściowych do pomieszczenia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×