Tabliczka mnożenia kwadratowa na ścianę

Nowy produkt

10000 Produktów

186,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka ścienna z tabliczką mnożenia to zdecydowanie jedna z najczęściej spotykanych pomocy w salach lekcyjnych. Nie bez powodu jest bardzo popularna – pozwala uczniom szybciej zapamiętać tabliczkę mnożenia, a w razie wątpliwości co do wyniku, jest szybko dostępna.

Naklejka posiada duży i wyraźny wydruk. Dużą jej zaletą jest możliwość kilkukrotnego naklejenia w inne miejsca, a materiał z którego jest stworzona minimalizuje ryzyko powstania zagnieceń, nierówności czy nieestetycznych bąbli przy klejeniu.

Szczegóły techniczne:
-Atrament wykorzystywany do druku, spełnia rygorystyczne normy jakości powietrza w pomieszczeniu. Został potwierdzony Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort.
-Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.

Mamy pewność, że nasze naklejki mogą być bezpiecznie stosowane w szkołach, przedszkolach, mieszkaniach lub miejscach użyteczności publicznej.

Specjalna technika nanoszenia kleju pozwala na estetyczny montaż naklejki na każdej, nawet problematycznej powierzchni. Naklejki ścienne z naszej oferty są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mogące powstać np. przy ponownym jej naklejaniu.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka mnożenia kwadratowa na ścianę

Tabliczka mnożenia kwadratowa na ścianę

Naklejka Tabliczka mnożenia do naklejenia na ścianę

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×