Tabliczka Szatnia

Dostępne

Nowy produkt

10000 Produktów

12,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka z napisem „Szatnia” o wymiarach 30x10cm świetnie sprawdzi się w roli informacyjnej. Nadaje się do użytku w szkołach, teatrach, budynkach uczelni, halach sportowych, na stadionach, siłowniach, basenach i w innych obiektach rekreacyjnych i publicznych, w których obowiązuje zmiana stroju na sportowy lub gdzie znajduje się wyznaczone miejsce do pozostawienia okryć wierzchnich.

Do tabliczki „Szatnia” można dopasować również inne znaki z kategorii „informacyjne”, by system orientacyjny w budynku pozostał spójny. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Nasze tabliczki wykonywane są z tworzywa PCV. Grafika jest na nie zadrukowywania bezpośrednio, dzięki czemu nie odkleja się i nie blaknie pod wpływem czynników atmosferycznych i wody.

Wzory i wielkości przedstawionej tabliczki jesteśmy w stanie dopasować indywidualnie na życzenie klienta. Możemy również zaprojektować coś zupełnie innego. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – ustalimy zakres potrzeb i szczegóły projektu. Co więcej, oferujemy zniżki w przypadku większych zamówień.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka Szatnia

Tabliczka Szatnia

Tabliczka Szatnia 30x10cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×