Tabliczka Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony

Dostępne

Nowy produkt

979 Produktów

24,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka „Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony” chroni przed wchodzeniem osób przypadkowych na teren przeznaczony np. tylko dla pracowników lub wykwalifikowanych specjalistów z uprawnieniami do przebywania w danej przestrzeni. Można umieścić ją np. na drzwiach zaplecza sklepowego, kuchni restauracyjnej, hali produkcyjnej, przejścia przeznaczonego dla personelu, czy płocie ogrodzeniowym placu budowy.

Tabliczki informacyjne oferowane w naszym sklepie wykonane są z dobrej jakości materiału PCV, który zapewnia trwałość i ochronę przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych (np. zalaniem, czy płowieniem). Nadrukowujemy grafikę bezpośrednio na PCV, dzięki czemu nic się nie odklei nawet po deszczu. Tabliczka „Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony” ma standardowe wymiary 40x20cm.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie jednak wprowadzić modyfikacje do projektu tabliczki. Jeśli chcieliby Państwo dostosować treść, grafikę czy wymiary do indywidualnych potrzeb – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informujemy też, że przy większych zamówieniach przewidujemy upusty.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony

Tabliczka Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony

Tabliczka Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony 40x20cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×