Tabliczka WC Męski

Dostępne

Nowy produkt

997 Produktów

12,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka „WC Męski” o wymiarach 30x10cm przystosowana do umieszczania na drzwiach toalet. Niezastąpiona w barach, restauracjach, galeriach handlowych, kinach, teatrach, czy szkołach – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest czytelna informacja odnośnie funkcji pomieszczenia oraz rozróżnienie na łazienkę damską, oraz męską.

Nasze tabliczki informacyjne są wykonywane z materiałów odpornych na wodę i płowienie. Mogą być umieszczane w miejscach narażonych na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Dzięki specjalnej technologii bezpośredniego nadruku grafiki na tabliczkę, napis jest trwalszy i nie odkleja się (jak w przypadku naklejek).

Informujemy, że przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty cenowe. Co więcej, wzory i wielkości podane w opisie możemy w razie potrzeby dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli chcieliby Państwo coś zmodyfikować lub zaprojektować tabliczkę całkowicie od podstaw według własnych preferencji – prosimy o taką informację (na maila lub telefonicznie) w celu ustalenia szczegółów.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka WC Męski

Tabliczka WC Męski

Tabliczka WC Męski 30x10cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×