Tabliczka Zakaz Palenia

Dostępne

Nowy produkt

989 Produktów

24,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka „Zakaz Palenia” dostępna jest w standardowych wymiarach 40x20cm. Informuje o zakazie palenia wyrobów tytoniowych na terenie należącym np. do budynku sklepu, galerii handlowej, restauracji, placówki medycznej, oświatowej, sportowej, czy też innej przestrzeni. Jest czytelna, utrzymana w kontrastowych barwach. Zawiera tekst oraz grafikę, z których jasno wynika treść komunikatu.

Oferowana tabliczka jest wykonana z trwałego materiału PCV, na który bezpośrednio została nadrukowana grafika z napisem. Takie rozwiązanie zapewnia odporność na warunki atmosferyczne (wodę, płowienie). Jako że grafika nie jest naklejką, a integralną częścią tabliczki – nie ma ryzyka odklejenia się.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zmodyfikować standardowy wzór grafiki na tabliczce (tekst, obrazek, wymiary). Możemy również zaprojektować ją od podstaw. W razie takiej potrzeby – zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Uzgodnimy szczegóły i wypracujemy rozwiązanie. Przy dużych zleceniach przewidujemy upusty cenowe.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka Zakaz Palenia

Tabliczka Zakaz Palenia

Tabliczka Zakaz Palenia 40x20cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×