Podstawowe kolory

Dostępne

Nowy produkt

10000 Produktów

74,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych naklejek z podstawowymi kolorami z napisami w dwóch językach - po polsku i po angielsku. W zestawie jest 12 naklejek w kształcie kolorowych kredek, każda  kredka jest w rozmiarze 35x12cm. Nazwy podstawowych kolorów do nauki są umieszczone na kredkach w odpowiednich kolorach dużymi i czytelnymi literami. Kształty są wycięte po kolorze, nie ma białego brzegu, dlatego naklejki dobrze prezentują się na każdym kolorze ścian czy mebli. Ten piękny zestaw naklejek z kredkami to zarówno wspaniała pomoc dydaktyczna dla Przedszkolaków, dzięki której szybciej opanują rozróżnianie podstawowych kolorów jak też duża dekoracja ściany. Naklejki z kredkami rozłożysz na powierzchni około 150x100cm lub większej!

Jeśli potrzebujesz nazw kolorów w innych językach - jak najbardziej wydrukujemy taki zestaw dla Ciebie

Naklejki są uniwersalne - dobrze przyklejają się na niemal dowolnych gładkich powierzchniach – drzwiach, meblach, ścianach, szkle.

Nawet jeśli nie masz wprawy, to każdą naklejkę przykleisz naprawdę łatwo i szybko, a co najważniejsze - bez bąbli, ponieważ zawsze możesz poprawić, jeśli coś się naklei nie tak, jak chcesz!

Nasze naklejki z podstawowymi kolorami są bezpieczne, ponieważ do ich druku używajmy atestowanych farb bezpiecznych dla Dzieci. Spokojnie możesz je naklejać w domu, przedszkolu, żłobku czy przychodni - czyli miejscach użyteczności publicznej.

Co jeszcze wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie czy meblach!


Bardziej technicznie :

- Atrament
który używamy do druku naklejek spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia na której drukujemy - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpgInstrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podstawowe kolory

Podstawowe kolory

Zestaw 12 kolorowych naklejek 35x10cm każda - z podstawowymi kolorami po polsku i po angielsku do wielokrotnego naklejania

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×