You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Naklejka na ścianę: W naszej klasie

Nowy produkt

20000 Produktów

65,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Duża naklejka z zasadami panującymi w klasie - świetnie sprawdzi się w szkołach i przedszkolach. Przejrzysty, kolorowy materiał edukacyjny ułatwia zapamiętywanie ważnych zasad i norm zachowania. Naklejkę można umieszczać dowolnie na różnych powierzchniach. Wysokiej jakości, specjalny materiał umożliwia nawet wielokrotne przyklejanie bez powstawania nieestetycznych bąbli, nierówności, czy zagnieceń.

Farby, które stosujemy do wydruku oferowanej naklejki, spełniają europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Rygorystyczne normy gwarantują bezpieczne stosowanie naszego produktu w zamkniętych pomieszczeniach takich jak przedszkola, szkoły, a nawet szpitale.

Naklejki są wyposażone w folię z klejem Easy Dot (z atestem niepalności B1 i M1). Dzięki temu w przypadku błędu możliwe jest jej przeklejenie, które nie skutkuje uszkodzeniem powierzchni naklejki. Unikalna technika nanoszenia kleju umożliwia klejenie bez powstawania bąbli. Naklejka może być stosowana nawet na lekko nierówne, porowate powierzchnie – tam, gdzie umieszczenie zwykłej folii byłoby niemożliwe.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejka na ścianę: W naszej klasie

Naklejka na ścianę: W naszej klasie

W naszej klasie naklejka na ścianę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×