Podstawowe angielskie zwroty

Dostępne

Nowy produkt

19992 Produktów

60,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki z angielskimi wyrażeniami.

Komplet zawiera 6 naklejek, w rozmiarze 80x10cm każda.

Oferujemy naklejki na podstopnice, które będą zdobić schody w nowoczesny sposób, a jednocześnie spełniały funkcję edukacyjną. Wyrażenia i wiadomości powtarzane codziennie to najprostszy i najlepszy sposób na zapamiętanie informacji na długi czas.

Posiadamy naklejki w dwóch wersjach- standardową folię pokrytą płynnym laminatem, oraz wersję wzmocnioną, przeznaczoną na trudniejsze i bardziej wymagające powierzchnie (jest to inny rodzaj folii, utwardzany termicznie laminatem stałym). Obie wersje są odporne na mycie i dobrze przylegają do schodów.

W przypadku wątpliwości przy wyborze rodzaju materiałów prosimy o wiadomość mailową lub telefoniczną – odpowiemy na każde pytanie.

Podstopnice w standardowych schodach mają wymiary około 13cm x 120cm, dlatego dostępny wymiar doskonale sprawdzi się dla zdecydowanej większości naszych klientów.

Realizujemy indywidualne zamówienia. W przypadku chęci zakupu naklejek w innym rozmiarze skontaktuj się z nami mailowo - akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2018-09-11
Naklejki rewelacyjne.

Naklejki rewelacyjne. Dobrze się trzymają nawet chropowatych schodów. Bardzo ładnie się prezentują i uatrakcyjniają wygląd korytarzy szkolnych. Podobają się uczniom, rodzicom i nauczycielom... Paniom woźnym nieco mniej, bo muszą uważać przy myciu schodów. Fajna sprawa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy ( zarówno telefoniczny jak i emailowy) Pani udzieliła rad i wszystko wytłumaczyła. Szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę i naklejki.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Podstawowe angielskie zwroty

Podstawowe angielskie zwroty

Kolorowe naklejki z podstawowymi angielskimi zwrotami do naklejenia na schody.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×