Czasowniki angielskie

Dostępne

Nowy produkt

19996 Produktów

188,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki z czasownikami w języku angielskim przeznaczone są do umieszczenia na podstopnicach schodów. Obrazki i przystępna forma graficzna z pewnością pomogą uczniom w utrwaleniu wiedzy przekazanej na lekcjach.


W zestawie znajduje się 60 naklejek o wymiarach 25 x 10 cm. Przedstawiają one 20 najpopularniejszych czasowników wraz z ich odmianą w 3 czasach.
Standardowa wersja naklejek to wydruk na samoprzylepnej folii winylowej. Jest ona przystosowana do powierzchni schodów wykonanych z różnorodnych materiałów – od nowoczesnych po popularne . Zabezpieczenie w postaci płynnego laminatu zapewnia naklejkom odporność na zmywanie i typowe czynniki zewnętrzne. W przypadku najbardziej wymagających powierzchni najlepiej sprawdzi się wersja wzmocniona – wykonana na wytrzymałej folii pokrytej stałym laminatem.
Jeśli nie wiesz jaki rodzaj naklejek wybrać skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania zarówno mailowo, jak i telefonicznie.
W przypadku nietypowego rozmiaru schodów istnieje możliwość indywidualnego dopasowania wymiarów naklejek. W takiej sytuacji prosimy o kontakt na adres akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Czasowniki angielskie

Czasowniki angielskie

Kolorowe naklejki z czasownikami angielskimi do naklejenia na schody. Komplet 20 czasowników, po 3 naklejki, 25x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×