Daty historyczne - 24 biało-czerwone naklejki

Dostępne

Nowy produkt

20000 Produktów

374,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

W zestawie znajduje się 24 naklejki.
Wymiary każdej z nich to 120 x 10 cm.
Oferowane przez nasz sklep internetowy naklejki na schody są odporne na zmywanie i cechują się doskonałą przyczepnością do różnych rodzajów powierzchni. Standardowa wersja drukowana jest na winylowej folii samoprzylepnej i laminowana płynnym laminatem. Dostępna jest także wersja wzmocniona, która sprawdzi się doskonale na powierzchniach trudnych. Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej, mocniejszej folii i laminatowi stałemu.
W przypadku problemu z wyborem odpowiedniej wersji skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – z chęcią pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Naklejki doskonale pasują do umieszczenia ich na podstopnicach schodów. Ich treść jest wtedy widoczna dla uczniów wchodzących po schodach. Jeśli wymiary naszych naklejek nie odpowiadają rozmiarowi schodów, istnieje również możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt mailowy na akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Daty historyczne - 24 biało-czerwone naklejki

Daty historyczne - 24 biało-czerwone naklejki

Kolorowe naklejki na schody z datami historycznymi - w biało-czerwonych kolorach. Komplet 24 naklejek, każda naklejka ma 120x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×