Liczby od 1 do 10 w języku angielskim i niemieckim

Dostępne

Nowy produkt

20000 Produktów

100,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Komplet 10 naklejek na schody z liczbami od 11 do 20 w języku angielskim i niemieckim. Każda naklejka o wymiarach 80 x 10 cm nadaje się do umieszczenia na pojedynczej podstopnice schodów, na wysokości wzroku osób wchodzących po schodach.

Naklejki dostępne są w dwóch wersjach. W wersji standardowej drukujemy je na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminujemy płynnym laminatem. Ten sposób zapewnia stosunkowo dużą trwałość i odporność na zmywanie. Naklejki te mogą być stosowane na różnych rodzajach schodów – od płytek gresowych, po nowoczesne wykładziny.

Drugi typ naklejek wykonywany jest z innej folii. Pokrywana jest ona laminatem stałym. Tak wzmocnione naklejki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie folia zwykła nie zda egzaminu. W razie wątpliwości co do wyboru rodzaju wersji naklejek – zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.
Jako że każde schody są inne, umożliwiamy też indywidualne dostosowanie wymiarów naklejek do potrzeb naszych klientów. Jeśli chcieliby Państwo zamówić takie dopasowane naklejki – prosimy o kontakt mailowy.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Witam,

naklejki zostały naklejone bez problemów, prezentują sie dobrze i zwracają uwagę dzieci i rodziców. Zamierzamy dokonać kolejnych zakupów.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Liczby od 1 do 10 w języku angielskim i niemieckim

Liczby od 1 do 10 w języku angielskim i niemieckim

Kolorowe naklejki na schody z liczbami w języku angielskim i niemieckim. Komplet 10 naklejek, 80x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×