You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

przedszkola 

Jest 104 produktów.

Podkategorie

 • tabliczki bajkowe

  Tabliczki i tablice AKatja przeznaczone do przedszkoli, bawialni, świetlic - wszędzie tam, gdzie potrzeba coś umieścić na tabliczce, aby było zarówno czytelne jak też wesołe, kolorowe i estetyczne. Znajdziesz tu zarówno tabliczki z telefonami alarmowymi jak też kontrakt przedszkolaka. Jeśli potrzebujesz oznaczyć drzwi do sal przedszkolnych, szatni czy WC - również w tym dziale znajdziesz coś odpowiedniego w bajkowej szacie graficznej. Tematyka szaty graficznej bardzo często nawiązuje do pozostałych naszych wyrobów - naklejek ściennych czy podłogowych stanowiąc ich uzupełnienie.

 • naklejki na podłogę

  Naklejki na podłogę - gry korytarzowe AKatja - to znane gry podłogowe uwielbiane przez dzieci - teraz jako mega kolorowe naklejki na podłogi z laminatem antypoślizgowym. Najpopularniejsze gry w wersji na podłogę korytarza szkoły, przedszkola lub do świetlicy czy sali lekcyjnej. Gra w klasy, twister, węże i drabiny, szachy, alfabet, mega kolorowy tor wyścigowy, tarcza do rzucania, róża wiatrów i wiele innych wzorów. Dzięki laminatowi naklejki na podłogę są antypoślizgowe i bardzo trwałe co pozwala na beztroską zabawę przez długie miesiące. Gry korytarzowe jako naklejki na podłogę są w przeciwieństwie do wykładzin gładkie - alergicy nie mają problemu, że pyłki kurzu będą na nich osiadać. Gry podłogowe w naszym wydaniu nie tylko bawią, ale również uczą - większość z nich jest w wersji wielojęzycznej, uczą alfabetu, cyferek, pór roku, godzin... Gra w szachy w wersji na podłogę pozwoli na naukę tej królowej gier już najmłodszych.

 • naklejki bajkowe

  Bajkowe naklejki na ścianę do przedszkola i do pokoju małego dziecka. Mega kolorowe naklejki ścienne wydrukowane na folii do wielokrotnego naklejania. Folia ta pozwala na kilkukrotne przyklejanie i odklejanie naklejki, co znacznie ułatwia utworzenie pięknej kompozycji z naszych naklejek na ścianie przedszkola bez stresu, że coś się źle albo krzywo przyklei. Dostępne wzory są mega kolorowe, a wzory specjalnie projektowane dla nas są dostosowane do potrzeb przedszkolaków - łagodne, bez krzykliwych, przerysowanych potworków.

  Bajkowe naklejki ścienne AKatja dostępne są w kilku wielkościach, dlatego możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie wielkość - od najmniejszych zestawów, które nakleisz na małe szafki po mega zestawy idealnie wyglądające na korytarzu przedszkola.

  Ponieważ do druku używamy certyfikowanych farb z atestem - pozwala to na bezpieczne stosowanie w miejscach przebywania dzieci – szkołach, przedszkolach, żłobkach, świetlicach, poczekalniach i gabinetach lekarskich.

  Bardzo barwne i wesołe naklejki z bajkowym motywem.
  Dział obfitujący w księżniczki,smoki i inne piękne bajkowe stwory.
  Ozdoba do przedszkolnych i szkolnych sal oraz korytarzy.
  Nie tylko ożywi puste ściany ale też przybliży kolorowy świat bajek.
  Kolorowe naklejki wykonane są z folii do wielokrotnego naklejania, co sprawia, że są wyjątkowe....
  Sprawdź:

W tej kategorii przedstawiamy dekoracje dedykowane do PRZEDSZKOLI - zarówno naklejki jak i tabliczki.
Wszystkie zestawy stworzone w spójnej stylistyce, przedstawiające przyjazne, bajkowe motywy, które można ze sobą dowolnie łączyć by uzyskać niepowtarzalny efekt.
Dla szkół i przedszkoli dostępna jest forma płatności terminowej - do wyboru w koszyku sklepu
na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 104 produktów
×