You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

przedszkola 

Jest 197 produktów.

Podkategorie

  • tabliczki bajkowe

    Co zrobić, by przedszkole było miejscem jeszcze bardziej kolorowym i wesołym i to nie tylko w salach, gdzie odbywają się zajęcia, ale także na korytarzach, szatniach i właściwie wszędzie tam, gdzie mają dostęp dzieci (a nawet i tam gdzie dostęp ma tylko personel)? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tabliczek informacyjnych do przedszkola. Są one niezwykle barwne, radosne, a umieszczone na nich wzory z pewnością przemówią do wyobraźni najmłodszych. Można je stosować oczywiście także w świetlicach szkolnych czy w różnego rodzaju bawialniach. Umieszczone na nich treści są przedstawione zarówno w formie tekstowej, dla tych, którzy umieją już czytać, jak i w formie wesołych, czytelnych obrazków dla młodszych dzieci, które z pewnością domyślą się, o czym informuje dana tabliczka. Wybierając tabliczki dla siebie dobierzesz odpowiednie wzory i napisy wykonane ozdobną, wesołą czcionką. 

  • naklejki na podłogę

    Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci po raz pierwszy stykają się z nauką, ale przede wszystkim jest to miejsce gdzie powinny czuć się bezpiecznie i gdzie cały czas wolno im się bawić. Tu nawet nauka powinna być wesoła i przyjemna, a pomoce naukowe - kolorowe, czasem zabawne, ale zawsze przyjazne dla maluchów. Takie właśnie są nasze naklejki na podłogę z “grami korytarzowymi”, których zadaniem jest przede wszystkim pobudzić uśmiech dziecka, ale także zachęcić je do zabawy w ruchu. Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują dużej ilości ruchu, by rozwijać się wszechstronnie i wykorzystywać cały swój potencjał. Ale powinien to być ruch zorganizowany, zaplanowany, a nie przypadkowy. Dlatego świetnym pomysłem jest na przykład przeniesienie gier planszowych na większy format gier podłogowych, gdzie pionkami są same dzieci i na zmianę rzucają kostką i przenoszą się o zadaną ilość pól - jak na przykład w grze w Chińczyka, albo w Węże i Drabiny.

  • naklejki bajkowe

    Przedszkole powinno być miejscem wesołym i kolorowym. Z taką myślą stworzyliśmy przedszkolne naklejki ścienne w wielu radosnych, bajkowych wzorach. Ozdobią one ściany sal przedszkolnych, pobudzając jednocześnie wyobraźnię dzieci. Na naszych naklejkach znajdą one różne zwierzątka: misie, zajączki, sarenki. Mamy też scenki, jak na przykład seria “Cztery pory roku”, które pokazują w wesoły, barwny sposób charakterystyczne cechy wiosny, lata, jesieni i zimy. Są też scenki z wybranych bajek, jak na przykład o Czerwonym Kapturku, Smoku Wawelskim, czy Królewnie Śnieżce, które mogą służyć jako tło w trakcie snucia opowieści. Z większości arkuszy z naklejkami można tworzyć własne, niepowtarzalne obrazki, bo oprócz motywu wiodącego występują na nich towarzyszące mniejsze elementy jak kolorowe ptaszki, motylki, czy chmurki. Można też łączyć ze sobą różne arkusze, bo wszystkie wykonane są w podobnym, bajkowym stylu. Mamy też naklejki okolicznościowe, jak na przykład te z okazji uroczystości pasowania na przedszkolaka.

Aby urozmaicić przedszkolne sale i rozweselić szatnie i korytarze, mamy dla Ciebie propozycję - naklejki edukacyjne do przedszkola. Posiadamy bardzo różne naklejki i inne elementy dekoracyjno-edukacyjne, począwszy od małych, jak tabliczki informacyjne, przez bardzo zróżnicowane naklejki ścienne, po wielkie naklejki na podłogę w postaci gier planszowych przeniesionych na gry podłogowe dla kilku osób. Tabliczki informacyjne pełnią podwójną funkcję - informują na przykład o roli konkretnych pomieszczeń, mogą zawierać nazwę grupy przedszkolnej i zawsze zawierają wesoły kolorowy obrazek, symbolizujący tę grupę albo inne pomieszczenie, jak biblioteka czy gabinet Pani Dyrektor. Są też tabliczki z numerami alarmowymi i większe tablice, np. z kontraktem grupy, albo z miejscem na przyklejanie osiągnięć jej członków.
Dla szkół i przedszkoli dostępna jest forma płatności terminowej - do wyboru w koszyku sklepu
na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 197 produktów
×