Naklejki edukacyjne przedszkolne

Jest 446 produktów.

Podkategorie

 • tabliczki bajkowe

  Co zrobić, by przedszkole było miejscem jeszcze bardziej kolorowym i wesołym i to nie tylko w salach, gdzie odbywają się zajęcia, ale także na korytarzach, szatniach i właściwie wszędzie tam, gdzie mają dostęp dzieci (a nawet i tam gdzie dostęp ma tylko personel)? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tabliczek informacyjnych do przedszkola. Są one niezwykle barwne, radosne, a umieszczone na nich wzory z pewnością przemówią do wyobraźni najmłodszych. Można je stosować oczywiście także w świetlicach szkolnych czy w różnego rodzaju bawialniach. Umieszczone na nich treści są przedstawione zarówno w formie tekstowej, dla tych, którzy umieją już czytać, jak i w formie wesołych, czytelnych obrazków dla młodszych dzieci, które z pewnością domyślą się, o czym informuje dana tabliczka. Wybierając tabliczki dla siebie dobierzesz odpowiednie wzory i napisy wykonane ozdobną, wesołą czcionką. 

 • naklejki na podłogę

  Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci po raz pierwszy stykają się z nauką, ale przede wszystkim jest to miejsce gdzie powinny czuć się bezpiecznie i gdzie cały czas wolno im się bawić. Tu nawet nauka powinna być wesoła i przyjemna, a pomoce naukowe - kolorowe, czasem zabawne, ale zawsze przyjazne dla maluchów. Takie właśnie są nasze naklejki na podłogę z “grami korytarzowymi”, których zadaniem jest przede wszystkim pobudzić uśmiech dziecka, ale także zachęcić je do zabawy w ruchu. Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują dużej ilości ruchu, by rozwijać się wszechstronnie i wykorzystywać cały swój potencjał. Ale powinien to być ruch zorganizowany, zaplanowany, a nie przypadkowy. Dlatego świetnym pomysłem jest na przykład przeniesienie gier planszowych na większy format gier podłogowych, gdzie pionkami są same dzieci i na zmianę rzucają kostką i przenoszą się o zadaną ilość pól - jak na przykład w grze w Chińczyka, albo w Węże i Drabiny.

 • naklejki bajkowe

  Przedszkole powinno być miejscem wesołym i kolorowym. Z taką myślą stworzyliśmy przedszkolne naklejki ścienne w wielu radosnych, bajkowych wzorach. Ozdobią one ściany sal przedszkolnych, pobudzając jednocześnie wyobraźnię dzieci. Na naszych naklejkach znajdą one różne zwierzątka: misie, zajączki, sarenki. Mamy też scenki, jak na przykład seria “Cztery pory roku”, które pokazują w wesoły, barwny sposób charakterystyczne cechy wiosny, lata, jesieni i zimy. Są też scenki z wybranych bajek, jak na przykład o Czerwonym Kapturku, Smoku Wawelskim, czy Królewnie Śnieżce, które mogą służyć jako tło w trakcie snucia opowieści. Z większości arkuszy z naklejkami można tworzyć własne, niepowtarzalne obrazki, bo oprócz motywu wiodącego występują na nich towarzyszące mniejsze elementy jak kolorowe ptaszki, motylki, czy chmurki. Można też łączyć ze sobą różne arkusze, bo wszystkie wykonane są w podobnym, bajkowym stylu. Mamy też naklejki okolicznościowe, jak na przykład te z okazji uroczystości pasowania na przedszkolaka.

 • na stoliki

  Laminowane naklejki przeznaczone do naklejenia na stoliki. Dzięki nim nieco podniszczone stoliki w świetlicy czy sali przedszkolnej zyskają nowe życie. Ulubione gry - Chińczyk, Szachy, Warcaby czy Węże i Drabiny będą zawsze dostępne dla dzieci.

 • Naklejki motywacyjne

  Kolorowe znaczki to bardzo lubiany przez Dzieci sposób nagradzania za różne osiągnięcia w szkole, przedszkolu czy też podczas wizyty u lekarza, stomatologa. Dziecko może zbierać znaczki wklejając je na specjalnej tablicy lub nosić przez cały dzień przyklejone do odzieży

 • Tapety i okleiny

  Ściany, meble w przedszkolu mogą być kolorowe. Dzięki bajkowym wzorom tapet i oklein możesz wyczarować piękne wnętrze, nawet jeśli meble są już nie pierwszej nowości a ściany niezbyt równe. Wiele dostępnych wzorów umożliwia wybranie różnych do każdego pomieszczenia tak, aby stworzyć sale tematyczne. Okleiny pięknie wyglądają również w dziecięcych toaletach. Jeśli masz życzenie - możesz udekorować naszymi wzorami pokój dziecięcy, świetlicę lub salę zabaw w hotelu lub pensjonacie.

 • Tablice kredowe

  Folia tablicowa samoprzylepna, po której można pisać zwykłą kredą lub mazakami kredowymi. Dowolne rozmiary, różne kształty pozwalają na bardzo szerokie możliwości zastosowania. Od pokojów dziecięcych poprzez kuchnie domowe, szkoły, przedszkola aż po bary, kawiarnie, restauracje a nawet foodtrucki. Łatwość montażu i przystępne ceny sprawiają, że taka tablica może ozdobić i być przydatna w wielu miejscach.

 • Kartonowe Wycinanki

  Dekoracje wycinane w kolorowym kartonie to od wielu lat bardzo popularny rodzaj dekoracji. W wielu placówkach szkolnych i przedszkolnych wraz ze zmianami pór roku, nadchodzącymi świętami, rocznicami dekoruje się okna, tablice czy drzwi do klas. Ponieważ okazji i świąt jest sporo – dekoracje zmienia się dość często. Dlatego są one wykonywane z jednego z najpopularniejszych (i najtańszych) materiału – z kolorowego brystolu. Jest to bardzo wdzięczny materiał – można z niego wyciąć zarówno wielkie litery na dużą uroczystość w auli czy Sali gimnastycznej jak również malutkie dekoracyjne elementy do prac scrapbookowych. Zastosowanie do wycinania ażurowych wycinanek profesjonalnego plotera sprawia, że wykonanie dekoracji złożonej z bardzo wielu elementów nie stanowi już problemu. Staraliśmy się wybrać najpiękniejsze wzory, ale zawsze możemy wyciąć dla Ciebie jeszcze coś innego… Zapraszamy :)

 • Banery

  W tym dziale znajdziesz banery i tła idealne dla szkół i przedszkoli na różne okazje, wzory i motywy, dzięki którym każde przedstawienie czy uroczystość nabierze niepowtarzalnego charakteru.
  Mega kolorowe tła do dekoracji sceny, m.in. krajobrazy miejskie, lasy, plaże czy góry. Dzięki nim uczniowie i dzieci mogą odgrywać różne role w inspirujących warunkach. Możesz też zaproponować swój wzór.

na stronę
Pokazywanie 37 - 72 z 446 produktów
×