You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki szablony i tabliczki do firm

Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • tablice i tabliczki

  Tablice, szyldy, tabliczki leśne, BHP, budowlane...

  Wszystkie wzory tabliczek wykonujemy na podłożu z blachy ocynkowanej lub PCV - w zależności od potrzeb Klienta.
  Wzory są drukowane na folii samoprzylepnej ploterze solventowym, pokryte laminatem odpornym na działanie UV lub nadrukowane bezpośrednio na podłożu ploterem UV.

  W tym dziale zaprezentowanych jest niewiele wzorów i formatów, jednak na zamówieniew naszej ofercie jest pełen zakres tablic: tablice urzędowe, leśne, pożarowe, budowlane, bhp, informacyjne, reklamowe.

   

  W dziale "Tablice LEŚNE" mamy wzory zgodne z aktualną "Księgą Identyfikacji Wizualnej LP"

  Zainteresowanych innymi wzorami, formatami prosimy o kontakt - telefoniczny, mailowy, gg

 • biura

  Pomieszczenia biurowe w firmach wymagają oznaczeń, ale mile widziane są też dekoracje. Rozpoczynając od terenu wokół biura, gdzie przydadzą się tabliczki o zakazie parkowania, czy informacji o monitorowaniu terenu. Przy drzwiach wejściowych należy umieścić informację z godzinami urzędowania, numerem czy nazwą pomieszczenia. A czasem informację o zakazie wstępu do wydzielonej części firmy. Naklejki z ażurowymi wzorami imitujące mrożone szkło naklejone na szklane ściany czy drzwi pomagają oddzielić wizualnie niektóre pomieszczenia jednocześnie nie zabierając im za wiele światła. Naklejki z hasłami motywującymi będą dobrze komponować się w korytarzu firmy zatrudniającej pracowników ale też pomogą zmobilizować się do pracy właścicielom.

 • kosmetyczne i fryzjerskie
  Naklejki do salonów fryzjerskich i kosmetycznych - zarówno te informacyjne - z nazwą salonu czy godzinami otwarcia na drzwi i okna jak również wzory dekoracyjne poprawiające estetykę wnętrza salonu.
  Salon Kosmetyczny to miejsce, które kojarzy się nie tylko z pięknem ale przede wszytkim z odpoczynkiem, relaksem oraz odnową ciała i duszy. Pomieszczenie musi być charakterystyczne i oryginalne, pełne harmonii, by każda kobieta poczuła się wyjatkowo. Oferta naklejek dedykowanych do Salonów Kosmetycznych to łatwy i szybki sposób by wnętrze ożyło i nabrało wyrazu.
 • siłownia i sala...

  W siłowni czy sali treningowej często umieszczane są stosowne napisy, które nie tylko informują ale także motywują do ćwiczeń, podnoszą na duchu. Naklejki do siłowni dobrane odpowiednio do koloru wystroju sali treningowej podniosą jej estetykę, stanowiąc akcent dekoracyjny. Dekoracyjne naklejki z napisami motywującymi można również umieścić w szatni siłowni. A szklane ściany przepierzeń okleić wzorami z folii szronionej, imitującej mrożone szkło - aby zapewnić więcej intymności osobom ćwiczącym czy przebierającym się.

 • budowlane

  Szablony budowlane do wykonywania tynków imitujących mur z cegły o wzorze cegły polskiej. Szablon jednorazowy, samoprzylepny.

 • BHP

  Naklejki, tabliczki związane z bezpieczeństwem, higieną. Informacje, które trzeba umieścić w widocznym miejscu.

Naklejki, tabliczki od AKatja dla firm - zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, barów, kawiarni, biur, instytucji. Tutaj znajdziesz tabliczki informacyjne na drzwi do biura, sali konferencyjnej, ale także piękne naklejki do naklejenia na ścianę czy witrynę sklepu, zakładu, kawiarni.

Pokazywanie 1 - 27 z 27 produktów
×