You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki szablony i tabliczki do firm

Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • tablice i tabliczki

  Tablice, szyldy, tabliczki leśne, BHP, budowlane...

  Wszystkie wzory tabliczek wykonujemy na podłożu z blachy ocynkowanej lub PCV - w zależności od potrzeb Klienta.
  Wzory są drukowane na folii samoprzylepnej ploterze solventowym, pokryte laminatem odpornym na działanie UV lub nadrukowane bezpośrednio na podłożu ploterem UV.

  W tym dziale zaprezentowanych jest niewiele wzorów i formatów, jednak na zamówieniew naszej ofercie jest pełen zakres tablic: tablice urzędowe, leśne, pożarowe, budowlane, bhp, informacyjne, reklamowe.

   

  W dziale "Tablice LEŚNE" mamy wzory zgodne z aktualną "Księgą Identyfikacji Wizualnej LP"

  Zainteresowanych innymi wzorami, formatami prosimy o kontakt - telefoniczny, mailowy, gg

 • biura

  Pomieszczenia biurowe w firmach wymagają oznaczeń, ale mile widziane są też dekoracje. Rozpoczynając od terenu wokół biura, gdzie przydadzą się tabliczki o zakazie parkowania, czy informacji o monitorowaniu terenu. Przy drzwiach wejściowych należy umieścić informację z godzinami urzędowania, numerem czy nazwą pomieszczenia. A czasem informację o zakazie wstępu do wydzielonej części firmy. Naklejki z ażurowymi wzorami imitujące mrożone szkło naklejone na szklane ściany czy drzwi pomagają oddzielić wizualnie niektóre pomieszczenia jednocześnie nie zabierając im za wiele światła. Naklejki z hasłami motywującymi będą dobrze komponować się w korytarzu firmy zatrudniającej pracowników ale też pomogą zmobilizować się do pracy właścicielom.

 • kosmetyczne i fryzjerskie

  Sposobów na dekorację salonu fryzjerskiego i kosmetycznego jest wiele, jednak nie każde rozwiązanie sprawdzi się w konkretnej sytuacji. Jeśli lokal jest wynajmowany bądź aranżacja ma opierać się na minimalistycznych detalach, warto poszukać ciekawych wzorów wśród naklejek. Dostępne w naszej ofercie motywy doskonale wpiszą się w potrzeby wymagających klientów. Estetyczne, praktyczne i trwałe naklejki do salonu fryzjerskiego są bardzo łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu sprawdzą się w każdych warunkach. Do dyspozycji oddajemy zarówno wzory informacyjne, pozwalające na efektywną organizację przestrzeni, jak i ozdobne dekoracje, wprowadzające w aranżację nieco klimatu, humoru i indywidualnego charakteru. Dzięki naklejkom do salonu kosmetycznego jego przestrzeń będzie prezentowała się oryginalnie. Nawet jeśli ściany będą w neutralnych kolorach, warto dodać nieco odważnych akcentów.

 • siłownia i sala...

  W siłowni czy sali treningowej często umieszczane są stosowne napisy, które nie tylko informują ale także motywują do ćwiczeń, podnoszą na duchu. Naklejki do siłowni dobrane odpowiednio do koloru wystroju sali treningowej podniosą jej estetykę, stanowiąc akcent dekoracyjny. Dekoracyjne naklejki z napisami motywującymi można również umieścić w szatni siłowni. A szklane ściany przepierzeń okleić wzorami z folii szronionej, imitującej mrożone szkło - aby zapewnić więcej intymności osobom ćwiczącym czy przebierającym się.

 • budowlane

  Szablony budowlane do wykonywania tynków imitujących mur z cegły o wzorze cegły polskiej. Szablon jednorazowy, samoprzylepny.

 • BHP

  Naklejki, tabliczki związane z bezpieczeństwem, higieną. Informacje, które trzeba umieścić w widocznym miejscu.

 • Mobilne tła do pisania

  Tło do pisania - flipchart, tablica suchościeralna i tło do wideokonferencji  w jednym. Mobilne tła do pisania - idealny produkt dla osób pracujących zdalnie - z domu. To dobre rozwiązanie również dla osób często prowadzących wideokonferencje, gdy potrzeba ustawić tło - aby zasłonić ścianę lub szafę. Ponieważ na naszym tle można pisać - zbędny staje się flipchart.

Naklejki, tabliczki od AKatja dla firm - zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, barów, kawiarni, biur, instytucji. Tutaj znajdziesz tabliczki informacyjne na drzwi do biura, sali konferencyjnej, ale także piękne naklejki do naklejenia na ścianę czy witrynę sklepu, zakładu, kawiarni.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 49 produktów
×