Naklejki i tabliczki informacyjne dla firm, zakładów i instytucji – Akatja

Jest 63 produktów.

Podkategorie

 • tablice i tabliczki

  Tablice, szyldy, tabliczki leśne, BHP, budowlane...

  Wszystkie wzory tabliczek wykonujemy na podłożu z blachy ocynkowanej lub PCV - w zależności od potrzeb Klienta.
  Wzory są drukowane na folii samoprzylepnej ploterze solventowym, pokryte laminatem odpornym na działanie UV lub nadrukowane bezpośrednio na podłożu ploterem UV.

  W tym dziale zaprezentowanych jest niewiele wzorów i formatów, jednak na zamówieniew naszej ofercie jest pełen zakres tablic: tablice urzędowe, leśne, pożarowe, budowlane, bhp, informacyjne, reklamowe.

   

  W dziale "Tablice LEŚNE" mamy wzory zgodne z aktualną "Księgą Identyfikacji Wizualnej LP"

  Zainteresowanych innymi wzorami, formatami prosimy o kontakt - telefoniczny, mailowy, gg

 • biura

  Pomieszczenia biurowe w firmach wymagają oznaczeń, ale mile widziane są też dekoracje. Rozpoczynając od terenu wokół biura, gdzie przydadzą się tabliczki o zakazie parkowania, czy informacji o monitorowaniu terenu. Przy drzwiach wejściowych należy umieścić informację z godzinami urzędowania, numerem czy nazwą pomieszczenia. A czasem informację o zakazie wstępu do wydzielonej części firmy. Naklejki z ażurowymi wzorami imitujące mrożone szkło naklejone na szklane ściany czy drzwi pomagają oddzielić wizualnie niektóre pomieszczenia jednocześnie nie zabierając im za wiele światła. Naklejki z hasłami motywującymi będą dobrze komponować się w korytarzu firmy zatrudniającej pracowników ale też pomogą zmobilizować się do pracy właścicielom.

 • kosmetyczne i fryzjerskie

  Sposobów na dekorację salonu fryzjerskiego i kosmetycznego jest wiele, jednak nie każde rozwiązanie sprawdzi się w konkretnej sytuacji. Jeśli lokal jest wynajmowany bądź aranżacja ma opierać się na minimalistycznych detalach, warto poszukać ciekawych wzorów wśród naklejek. Dostępne w naszej ofercie motywy doskonale wpiszą się w potrzeby wymagających klientów. Estetyczne, praktyczne i trwałe naklejki do salonu fryzjerskiego są bardzo łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu sprawdzą się w każdych warunkach. Do dyspozycji oddajemy zarówno wzory informacyjne, pozwalające na efektywną organizację przestrzeni, jak i ozdobne dekoracje, wprowadzające w aranżację nieco klimatu, humoru i indywidualnego charakteru. Dzięki naklejkom do salonu kosmetycznego jego przestrzeń będzie prezentowała się oryginalnie. Nawet jeśli ściany będą w neutralnych kolorach, warto dodać nieco odważnych akcentów.

 • siłownia i sala...

  W siłowni czy sali treningowej często umieszczane są stosowne napisy, które nie tylko informują ale także motywują do ćwiczeń, podnoszą na duchu. Naklejki do siłowni dobrane odpowiednio do koloru wystroju sali treningowej podniosą jej estetykę, stanowiąc akcent dekoracyjny. Dekoracyjne naklejki z napisami motywującymi można również umieścić w szatni siłowni. A szklane ściany przepierzeń okleić wzorami z folii szronionej, imitującej mrożone szkło - aby zapewnić więcej intymności osobom ćwiczącym czy przebierającym się.

 • BHP

  Naklejki, tabliczki związane z bezpieczeństwem, higieną. Informacje, które trzeba umieścić w widocznym miejscu.

  W każdej przestrzeni użytkowej publicznej lub komercyjnej muszą znajdować się naklejki i tabliczki BHP. Jest to podyktowane zasadami bezpieczeństwa i ogólnymi przepisami. Jeśli zatem jesteś właścicielem lub zarządcą budynku, to koniecznie zadbaj o odpowiednie oznaczenie przestrzeni wspólnych i użytkowych. Z nami zachowanie zasad bezpieczeństwa w budynku będzie banalnie proste. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu. Mamy naklejki informacyjne i ostrzegawcze BHP, które pozwolą poruszać się sprawnie i bezpiecznie po całym obiekcie.

 • Planery

  Jedną z prostszych do zastosowania rzeczy do uporządkowania chaosu jest używanie planera w postaci planszy, którą naklejamy w widocznym miejscu – obok biurka, na lodówce, na szafie.

  Pomimo obecności różnych aplikacji, przypominajek – zwyczajne zapisanie czegoś na kartce jest jedną z najskuteczniejszych metod. A jeśli jeszcze planer jest suchościeralny i możesz pisać i zmazywac i pisać znów – to planowanie staje się o wiele protsze!

  Przejrzyj dostępne wzory planerów rocznych albo planerów miesięcznych, tygodniowych i wybierz wzór dla siebie

 • Atrapy AGD

  Pokazanie mebli kuchennych w atrakcyjny sposób jest bardzo istotnym elementem w procesie ich sprzedaży. Ale jak je pokazać nie wydając mnóstwa pieniędzy na dodatkowy sprzęt AGD?

  Jeśli zmieniasz ekspozycję w sklepie meblowym bądź zajmujesz się flippingiem, show roomami - wiesz dobrze, jakim wydatkiem finansowym jest sprzęt AGD pasujący do Twoich mebli. A ekspozycja bez AGD wygląda niekorzystnie.

  Mamy dla Ciebie ekonomiczne rozwiązanie – możesz wykonać ekspozycję mebli kuchennych używając atrap sprzętu AGD.

  Dzięki atrapom kuchenek, mikrofalówek, zlewozmywaków pokażesz swoje meble bez zbędnego inwestowania!

 • Tablice kredowe

  Folia tablicowa samoprzylepna, po której można pisać zwykłą kredą lub mazakami kredowymi. Dowolne rozmiary, różne kształty pozwalają na bardzo szerokie możliwości zastosowania. Od pokojów dziecięcych poprzez kuchnie domowe, szkoły, przedszkola aż po bary, kawiarnie, restauracje a nawet foodtrucki. Łatwość montażu i przystępne ceny sprawiają, że taka tablica może ozdobić i być przydatna w wielu miejscach.

na stronę
Pokazywanie 37 - 63 z 63 produktów
×