You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki i szablony ścienne dekoracyjne

Jest 413 produktów.

Podkategorie

 • według tematyki

  Naklejki i szablony malarskie AKatja o różnej tematyce. Bajkowe naklejki dla dzieci, kuchenne wzory z kawą, kwiaty, drzewa, zwierzęta i ciekawe napisy do salonu czy wzory o tematyce miłosnej do sypialni. Znajdziesz u nas naklejki zarówno do pokoju maluszka jak i młodzieżowe. Udekorujesz salon, łazienkę, korytarz a nawet wybierzesz odpowiednią naklejkę na ślub - na dywan do kościoła czy salę weselną. Jeśli poszukujesz wzoru do pokoju męskiego - z pomocą przyjdą Ci naklejki z pojazdami czy patriotyczne. Naklejki i szablony AKatja wycinane z jednobarwnych folii samoprzylepnych znakomicie wyglądają na ścianach, meblach, lustrach. Przychodzą z pomocą, gdy masz w pomieszczeniu pustą ścianę i chcesz ożywić ją jakimś ciekawym kolorowym akcentem.

 • etykiety

  W tej kategorii przedstawiamy naklejki na butelki do domowych win i nalewek, na słoiki z miodem z przydomowej pasieki a także na pojemniki z przyprawami czy też prezenty świąteczne i okolicznościowe. Teraz możesz nadać dodatkowego blasku swoim przetworom alkoholowym, miodom czy kuchennym pojemnikom.Podpisany prezent trafi we właściwe rece. Wino czy nalewka z elegancką etykietą oprócz tego, że będzie cieszyć oczy (i żołądek...) sprawi, że już nie pomylisz zawartości butelek, słoiczek miodu z etykietą również wygląda bardziej elegancko, nie mówiąc już o pomyleniu papryki słodkiej z chili...

  Poczytaj więcej o naszych etykietach - na naszym blogu: http://naklejki-na.pl/przeznaczenie-i-charakter/etykiety/

 • próbki, farby i inne...

  Farby do malowania szablonów, rakle do naklejania i inne drobiazgi, które mogą być pomocne przy dekorowaniu domu.

 • według pomieszczeń

  Naklejki i szablony malarskie AKatja - pogrupowane wzory do wszystkich pomieszczeń w domu a także w Twojej firmie. Znajdziesz u nas naklejki zarówno do pokoju maluszka jak i młodzieżowe. Udekorujesz salon, łazienkę, korytarz. Wybierzesz odpowiednią naklejkę do sypialni, kuchni. Twój salon fryzjerski zyska niebanalną ozdobę, a użytkownicy siłowni znajdą swoje motywacyjne motto.

Naklejki i szablony samoprzylepne mające zastosowanie do wielu pomieszczeń - zarówno w domu - do salonu, korytarza, łazienki, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, kuchni. Możesz je nakleić także w firmie - w biurze, zakładzie fryzjerskim, zakładzie kosmetycznym, siłowni, barze, kawiarni. Od naklejek typowo dekoracyjnych - bajkowych dla dzieci po naklejki i dekoracje ślubne do sal weselnych i kościołów. Naklejki pozwalające ożywić ściany Twojego biura - napisami motywacyjnymi jak też poczekalnię eleganckiego zakładu kosmetycznego.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 413 produktów
×