Naklejki na stoliki – Akatja

Jest 28 produktów.

Laminowane naklejki przeznaczone do naklejenia na stoliki. Dzięki nim nieco podniszczone stoliki w świetlicy czy sali przedszkolnej zyskają nowe życie. Ulubione gry - Chińczyk, Szachy, Warcaby czy Węże i Drabiny będą zawsze dostępne dla dzieci.

Pokazywanie 1 - 28 z 28 produktów

Laminowane naklejki przeznaczone do naklejenia na stoliki. Dzięki nim nieco podniszczone stoliki w świetlicy czy sali przedszkolnej zyskają nowe życie.

Poszukujesz interesującego pomysłu na aranżację pokoju dziecięcego? Wychodzisz z założenia, że dziecko powinno rozwijać się w każdy możliwy sposób, także grając w gry? Mamy zatem dla Ciebie produkt idealny, a są nim naklejki na stolik dla dzieci. Nie są to jednak zwykłe naklejki, które po paru dniach zejdą lub co gorsza, zniszczą meble. W Pracowni Dekoracji Akatja przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko naklejki z księżniczkami czy misiami, ale również z grami planszowymi. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz właścicieli i kierowników przedszkoli, szkół i sal zabaw dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że nasze naklejki na stolik skradną wszystkie dziecięce serca.

Naklejki na stolik Lack – wspomagaj dziecięcy rozwój

Stolik Lack to mebel, który bardzo często pojawia się w nowoczesnych aranżacjach także pokoju dziecięcego. Jest lekki, estetyczny i odpowiedni dla dzieci. Naklejki na stolik Lack są zatem przygotowane pod wymiary tego produktu jednakże mogą być także wykorzystane z innymi stolikami o zbliżonych parametrach. Przy pomocy naszych naklejek można także w szybki i niskokosztowy sposób przywrócić do funkcjonalności stare, już wysłużone stoliki, które dzięki oklejeniu staną się świetnym miejscem do codziennych zabaw. Na szczególną uwagę zasługuje piękny, wielobarwny nadruk, który już sam z siebie jest doskonałą zachętą do zabawy. Każda naklejka pokryta jest bezbarwnym laminatem, dzięki czemu będzie służyć dzieciom przez długi czas.

Naklejki z grami idealne do świetlicy i sali zabaw

Nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby grać w gry planszowe. Doskonała zabawa, śmiech i rywalizacja to aspekty, dla których sale zabaw, świetlice i przedszkola zaopatrują się w wiele klasycznych i nowoczesnych gier. Niestety ich liczba jest ograniczona, a chętnych do zabawy jak zawsze wielu. Naklejka na stolik dziecięcy to swego rodzaju kompromis i świetna alternatywa dla tradycyjnej gry. Wśród proponowanych modeli oferujemy szachy, boisko do gry w piłkę nożną, grę węże i drabiny oraz chińczyka. Przygotowaliśmy także dwa tory wyścigowe, na których z ogromną chęcią bawią się chłopcy i dziewczynki w różnym wieku. Co ważne, bez względu na to, czy prowadzisz placówkę oświatową i potrzebujesz kilku naklejek, czy zależy Ci na pojedynczym zakupie, możemy dla Ciebie zmodyfikować rozmiar naklejki. W tym celu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. 

Asortyment przeznaczony dla przedszkola

Przedszkole to miejsce kolorowe, w którym dzieci chętnie oddają się zabawie i nauce. Niewątpliwie jest to miejsce magiczne, a pracujący w nim personel zawsze potrafi rozśmieszyć i zadbać o rozwój dziecka. Pomocne są w tym tablice motywacyjne, naklejki na stolik dla dzieci oraz naklejki na podłogę. Wszystkie te pomoce znajdziesz w naszym sklepie. Gwarantujemy świetną jakość i bezpieczeństwo. Grafika drukowana jest przy użyciu ekologicznych farb, dzięki czemu naklejki są idealne do użytku w placówkach oświatowych. Potwierdza to certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort.

×