You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Etykiety samoprzylepne

Jest 192 produktów.

Podkategorie

 • słoiki, przetwory

  Naklejki na słoiki z domowymi przetworami. Do dekoracji i informacji do naklejenia zarówno na sam słoik jak i wieczko słoika. Doskonałe etykiety do oznaczenia domowych dżemów, soków, sałatek. Niezbędne w każdej spiżarni. Etykiety papierowe z kolorowymi nadrukami w różnym stylu - od klasycznych po nowoczesne. Etykiety na słoiki z ogórkami, pomidorami czy słodkimi dżemami pozwolą oznaczyć odpowiednio przetwory - czy to datą wykonania, opisem zawartości słoika a nawet imieniem autora smakołyków. Słoiczek oznaczony naklejką z kolorową grafiką i podpisem jest idealnym prezentem dla bliskich. A Pani Domu pozwala zorientować się w stanie spiżarni i szybko odnaleźć potrzebne zapasy.

 • wino, nalewki

  Naklejki na butelki wina domowego, etykiety do naklejenia na nalewki. Wzory naklejek na butelki klasyczne i nowoczesne. Naklejki z napisem wino domowe, nalewka domowa lub innym, dostosowanym do potrzeb. Kolorowe grafiki, zdjęcia owoców. Praktyczne naklejki naklejone na butelki pozwolą oznaczyć kolejne partie wina czy nalewki. Możesz na nich umieścić rocznik, rodzaj użytych owoców a nawet imię autora czy nazwę winnicy.

 • na prezenty

  Kolorowe naklejki papierowe do naklejenia na paczki z prezentami czy też do oznaczenia pudeł i pojemników z różną zawartością.

 • kosze na śmieci
  Naklejki na kosze do segregacji śmieci. Etykiety do oznaczania pojemników na odpady segregowane. Wzory nadające się zarówno na małe, domowe pojemniki na śmieci jak też duże kontenery osiedlowe do masowej segregacji śmieci.
  Od 1 lipca 2017r. wszedł w życie Wspólny System Segregacji Odpadów (WSSO) obowiązujący na terenie całego kraju
  Od tego czasu odpady komunalne będą podzielone na cztery główne frakcje + odpady zmieszane:
  PAPIER (kolor niebieski),
  METALE I TWORZYWA SZTUCZNE (kolor żółty),
  SZKŁO (kolor zielony*)
  BIO (kolor brązowy).
  Naklejki na kosze na śmieci z czytelnym oznakowaniem, ułatwiające odpowiednie segregowanie odpadów.
 • przyprawy

  Tutaj znajdziesz wiele kompletów Naklejek na Przyprawy do Twojej kuchni. Ponieważ pomysł na przechowywanie przypraw w oznaczonych słoiczkach jest znakomity - przejrzyj i wybierz najbardziej odpowiedni, aby jak najszybciej ozdobił Twój stojak z przyprawami. Jeśli jest to wielka półka lub szuflada z przyprawami - to tym bardziej warto je prawidłowo oznaczyć! Naklejki możesz nakleić zarówno na słoiczek jak też na nakrętkę słoiczka z przyprawami - zależnie, z której strony na nie spoglądasz.

W tej kategorii przedstawiamy naklejki na butelki do domowych win i nalewek, na słoiki z miodem z przydomowej pasieki a także na pojemniki z przyprawami czy też prezenty świąteczne i okolicznościowe. Teraz możesz nadać dodatkowego blasku swoim przetworom alkoholowym, miodom czy kuchennym pojemnikom.Podpisany prezent trafi we właściwe rece. Wino czy nalewka z elegancką etykietą oprócz tego, że będzie cieszyć oczy (i żołądek...) sprawi, że już nie pomylisz zawartości butelek, słoiczek miodu z etykietą również wygląda bardziej elegancko, nie mówiąc już o pomyleniu papryki słodkiej z chili...

Poczytaj więcej o naszych etykietach - na naszym blogu: http://naklejki-na.pl/przeznaczenie-i-charakter/etykiety/

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 192 produktów
×