You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki na kosze do segregacji śmieci, etykiety na pojemniki na odpady

Jest 53 produktów.

Segregacja odpadów ma istotny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego, dlatego jest niezwykle ważna w codziennym funkcjonowaniu każdego człowieka. Dodatkowo poddawane recyklingowi śmieci pozwalają na uzyskanie z nich nowych substancji i materiałów. W celu ułatwienia segregacji odpadów przygotowaliśmy szeroką ofertę naklejek na kosze umożliwiających kompleksowy podział pojemników na cztery, główne frakcje i odpady zmieszane, w zgodzie ze Wspólnym Systemem Segregacji Odpadów, obowiązującym na terenie całego kraju. W asortymencie wyróżniamy bogaty wybór etykiet, pełniących funkcję zarówno oznaczeń, jak i elementów informujących. Naklejki na pojemniki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, aby przyzwyczaić użytkowników do przyjętych powszechnie oznaczeń. Rozmiarem i kształtem swobodnie dopasują się do powierzchni zarówno małych, jak i większych koszy. W ofercie posiadamy kompleksowe zestawy, które pozwolą na oznaczenie wszystkich pojemników. Kolekcja naklejek świetnie sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i firmowym czy publicznym.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 53 produktów

Naklejki na pojemniki sposobem na łatwą i bezproblemową segregację

Segregacja śmieci nierzadko generuje problemy. Najwięcej trudności sprawia ustalenie czterech frakcji oraz ich zawartości. Bardzo często nie wiemy, co należy wrzucić do danego kosza, zaburzając skuteczność segregacji. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów prezentujemy duże naklejki na pojemniki, jasno informujące, co wrzucać do danego śmietnika. Dodatkowo etykiety utrzymane są w odpowiednio dobranej kolorystyce, która pozwala na przyswojenie ustalonych odgórnie barw: zielony - szkło, niebieski - papier, żółty - metale i tworzywa sztuczne, a brąz - elementy BIO. Dzięki temu ten minimalistyczny detal całkowicie odmieni jakość oraz efekt segregacji odpadów. Po oznaczeniu pojemników społeczeństwo oraz domownicy będą o wiele bardziej świadomi poprawnego działania.

Naklejki z czytelnym oznakowaniem frakcji pojemników

Naklejki na kosze to doskonała oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Zostały zaprojektowane w niezwykle czytelny sposób, zapewniając klarowność przekazu. Drukowane są na folii samoprzylepnej, co gwarantuje komfort użytkowania. Dodatkowo wykazują wysoką odporność na warunki atmosferyczne, więc bez obaw mogą być stosowane w przestrzeni zewnętrznej. Będą niezbędnym elementem każdego kosza na ulicy, w parku czy ogrodzie. Można zdecydować się na etykiety tylko z oznaczeniem graficznym + hasłem np. “Szkło” lub z dodatkowym opisem segregowanych odpadów. Dotyczy to zarówno wersji pojedynczych, jak i zestawów. Wybrać można także jednolite oznaczenie graficzne w postaci strzałek układających się w kształt trójkąta. Przyjmują wówczas standardową kolorystykę i opatrzone są stosownym napisem: “Papier”, “Metal” itd. Decyzja jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta. Zapraszamy do składania zamówień online, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań - do kontaktu.

×