You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki ścienne – zwierzęta

Jest 89 produktów.

Podkategorie

 • konie

  Naklejki z koniami

  to wyjątkowe i oryginalne dekoracje ścian do wszystkich pomieszczeń dla miłośników jazdy konnej i wielbicieli tych pięknych zwierząt. Duży, kolorowy koń wzbogaci wnętrze, nada indywidualny charakter zarówno w pokoju młodzieżowym jak i korytarzu, salonie.

  Nalepka z koniem naklejona na pustą do tej pory ścianę sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar. Koń doskonale będzie wyglądać również na drzwiach szafy lub na suficie... Naklejka z koniem to dla koniarza must have.

 • psy

  Naklejki na ścianę z psami

  Zwykle dzielimy się na miłośników psów i kotów. Jeśli należysz do tej pierwszej grupy, a czworonożny przyjaciel jest bliski Twojemu sercu, mamy idealne produkty, które pozwolą wyrazić Ci tę miłość. Naklejki na ścianę z psami są idealną ozdobą, dla każdej osoby, która kocha psy i lubi się nimi otaczać, niezależnie od tego, czy jest to dziecko, nastolatek czy dorosły. Naklejki doskonale nadadzą wnętrzom miłego charakteru, dzięki przedstawionych na nich uroczym pieskom. Wszystko, co jest Ci potrzebne, to odrobina pustego miejsca na ścianie, a naklejka uzupełni dekorację w Twoim pokoju. Nie musisz wydawać ogromnej ilości pieniędzy na zmianę wystroju Twojego domu. Dzięki naszym naklejkom, dostępnym w atrakcyjnych cenach i wielu wzorach, nadasz swoim wnętrzom nowego stylu i oryginalnego charakteru.

 • ptaki

  Naklejki na ścianę z ptakami

  to oryginalna i uniwersalna dekoracja na ściany do wszystkich pomieszczeń. Naklejki z ptakami wzbogacą każde wnętrze w domu, nadadzą indywidualny charakter zarówno w pokoju młodzieżowym jak i korytarzu, salonie. Ptaki naklejone na ścianę pięknie wyglądają zarówno w dużym jak i małym wnętrzu.

  Nalepka z serii ptaki naklejona na pustą do tej pory ścianę sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar, nadając jej lekkości. Dekoracja ta doskonale będzie wyglądać również na drzwiach szafy lub na suficie.

 • motyle

  Nalepki motyle, motylki

  Znakomicie komponują się w salonie, na dużej pustej ścianie ale również taka motylkowa dekoracyjna nalepka ścienna może ozdobić nowoczesny pokój nastolatki czy korytarz, łazienkę czy wysoką klatkę schodową...
  Wzory z kategorii motyle wykonujemy w formie naklejek samoprzylepnych lub szablonów malarskich jednorazowych.

  Oryginalna naklejka z motylem, to jedna z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian. Sylwetki motyli - czy to pojedyncze, czy w dużej grupie - to jeden z najbardziej ulubionych tematów aranżacji. Dekoracje z motylami wyglądają ciekawie w każdym pomieszczeniu.

  W bardzo prosty i szybki sposób zaczarujesz ścianę, meble lub drzwi w pokoju Twojego nastoletniego dorastającego dziecka, salonie, korytarzu. Sprawisz, że zwykły pokój zupełnie się odmieni - wystarczy kilka minut! Pokój córki zamieni się w pałac księżniczki. Naklejka wykonana jest z matowej ściennej folii samoprzylepnej, dla ułatwienia przyklejania naniesiona jest przeźroczysta folia transportowa.

 • koty

  Nalepki z kotami,

  małe i duże dekoracje koty i kotki znakomicie komponują się w salonie, na dużej pustej ścianie ale również taka dekoracyjna nalepka ścienna może ozdobić nowoczesny pokój nastolatki czy korytarz, łazienkę czy wysoką klatkę schodową... Koty to kolejny z uniwersalnych tematów do ozdobienia ściany.

  Oryginalna naklejka z kotem, to jedna z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian, to jeden z najbardziej ulubionych tematów aranżacji. Kocie dekoracje wyglądają ciekawie w każdym pomieszczeniu - nie tylko dla miłośników kotów.

  Naklejka z jaguarem, tygrysem idealnie pasuje do męskiego pokoju a słodkie małe kociaki wkomponują się w pokój małej dziewczynki. Wzory z tej kategorii wykonujemy w formie naklejek samoprzylepnych lub szablonów malarskich jednorazowych. Naklejka wykonana jest z matowej ściennej folii samoprzylepnej, dla ułatwienia przyklejania naniesiona jest przeźroczysta folia transportowa.

Najszybszą i najmniej skomplikowaną metodą zmiany aranżacji pokoju jest ozdobienie jego ścian przy użyciu naklejek na ścianę. Zwierzęta to jedne z częściej wybieranych motywów pojawiających się w naszych pokojach. Tematyka taka kojarzy się z pokojem dziecięcym. Tam pięknie zaprezentują się naklejki ścienne przedstawiające zwierzęta bajkowe, takie jak jednorożce, niedźwiadki czy wesołe dinozaury. Tak ozdobione ściany sprawią, że maluchy chętnie będą spędzały czas w swoim pokoju. Zwierzaki rozśmieszają i dodają otuchy, dziecko dobrze się czuje w ich otoczeniu, nawet jeśli to tylko naklejki na ścianę. Naklejki ścienne ze zwierzętami doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są dzieci, przekonaj nauczycieli w przedszkolu czy świetlicy do ozdobienia ścian pomieszczeń właśnie w ten sposób.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 89 produktów

Naklejki ze zwierzętami nie tylko dla dzieci

Nie zapominajmy jednak, że nie tylko dzieci lubią zwierzaki, dlatego równie dobrze naklejki ścienne ze zwierzętami sprawdzą się chociażby w salonie czy sypialni. Na przykład ornament składający się z kilkunastu motyli z rozpostartymi skrzydłami zaprezentuje się pięknie na dużej ścianie nad kanapą. Miłośnicy kotów znajdą w naszym sklepie całkiem duży wybór naklejek ściennych z tymi zwierzętami. Mamy koty w wersjach naturalistycznych, ale zdecydowanie bardziej wolimy te zabawne, w połączeniu z kocimi cytatami. Kociarze z pewnością docenią naszą inwencję. Jeśli kochasz nieco większe koty, to z pewnością spodobają Ci się naklejki z majestatycznymi lwami lub tygrysami.
Pokój romantycznej nastolatki to idealne miejsce na umieszczenie naklejek na ścianę przedstawiających zwierzęta w romantycznej scenerii. Zakochane kociaki, galopujące konie czy sznur odlatujących ptaków – to doskonały sposób na odmianę pokoju dorastającej dziewczynki.
Naklejki ścienne ze zwierzętami sprawdzą się także w miejscach publicznych, takich jak przychodnie weterynaryjne czy sklepy zoologiczne. Jeśli pracujesz w którymś z tych miejsc, warto zastanowić się nad zakupem takich naklejek.

×