You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki i szablony ze zwierzętami

Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • konie

  Naklejki z koniami

  to wyjątkowe i oryginalne dekoracje ścian do wszystkich pomieszczeń dla miłośników jazdy konnej i wielbicieli tych pięknych zwierząt. Duży, kolorowy koń wzbogaci wnętrze, nada indywidualny charakter zarówno w pokoju młodzieżowym jak i korytarzu, salonie.

  Nalepka z koniem naklejona na pustą do tej pory ścianę sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar. Koń doskonale będzie wyglądać również na drzwiach szafy lub na suficie... Naklejka z koniem to dla koniarza must have.

 • psy

  Naklejki ścienne lub szablony malarskie z psami, pieskami,

  to wyjątkowa i oryginalna dekoracja ścian do wszystkich pomieszczeń. Kilka kolorowych słodkich piesków wzbogaci wnętrze, nada indywidualny charakter zarówno w pokoju młodzieżowym jak i korytarzu, salonie, łazience. Dla wielbicieli psów naklejka z ich ulubionym pupilem to najpiękniejsza dekoracja każdego pomieszczenia.

  Nalepka z pieskiem naklejona na pustą do tej pory ścianę sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar. Nasze naklejki z psami doskonale wyglądają również na drzwiach czy meblach.

 • ptaki

  Naklejki na ścianę z ptakami

  to oryginalna i uniwersalna dekoracja na ściany do wszystkich pomieszczeń. Naklejki z ptakami wzbogacą każde wnętrze w domu, nadadzą indywidualny charakter zarówno w pokoju młodzieżowym jak i korytarzu, salonie. Ptaki naklejone na ścianę pięknie wyglądają zarówno w dużym jak i małym wnętrzu.

  Nalepka z serii ptaki naklejona na pustą do tej pory ścianę sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar, nadając jej lekkości. Dekoracja ta doskonale będzie wyglądać również na drzwiach szafy lub na suficie.

 • motyle

  Nalepki motyle, motylki

  Znakomicie komponują się w salonie, na dużej pustej ścianie ale również taka motylkowa dekoracyjna nalepka ścienna może ozdobić nowoczesny pokój nastolatki czy korytarz, łazienkę czy wysoką klatkę schodową...
  Wzory z kategorii motyle wykonujemy w formie naklejek samoprzylepnych lub szablonów malarskich jednorazowych.

  Oryginalna naklejka z motylem, to jedna z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian. Sylwetki motyli - czy to pojedyncze, czy w dużej grupie - to jeden z najbardziej ulubionych tematów aranżacji. Dekoracje z motylami wyglądają ciekawie w każdym pomieszczeniu.

  W bardzo prosty i szybki sposób zaczarujesz ścianę, meble lub drzwi w pokoju Twojego nastoletniego dorastającego dziecka, salonie, korytarzu. Sprawisz, że zwykły pokój zupełnie się odmieni - wystarczy kilka minut! Pokój córki zamieni się w pałac księżniczki. Naklejka wykonana jest z matowej ściennej folii samoprzylepnej, dla ułatwienia przyklejania naniesiona jest przeźroczysta folia transportowa.

 • koty

  Nalepki z kotami,

  małe i duże dekoracje koty i kotki znakomicie komponują się w salonie, na dużej pustej ścianie ale również taka dekoracyjna nalepka ścienna może ozdobić nowoczesny pokój nastolatki czy korytarz, łazienkę czy wysoką klatkę schodową... Koty to kolejny z uniwersalnych tematów do ozdobienia ściany.

  Oryginalna naklejka z kotem, to jedna z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian, to jeden z najbardziej ulubionych tematów aranżacji. Kocie dekoracje wyglądają ciekawie w każdym pomieszczeniu - nie tylko dla miłośników kotów.

  Naklejka z jaguarem, tygrysem idealnie pasuje do męskiego pokoju a słodkie małe kociaki wkomponują się w pokój małej dziewczynki. Wzory z tej kategorii wykonujemy w formie naklejek samoprzylepnych lub szablonów malarskich jednorazowych. Naklejka wykonana jest z matowej ściennej folii samoprzylepnej, dla ułatwienia przyklejania naniesiona jest przeźroczysta folia transportowa.

Nalepki ze zwierzętami

Naklejki o tematyce zwierzęcej znakomicie komponują się w salonie, na dużej pustej ścianie ale również taka dekoracyjna nalepka ścienna może ozdobić nowoczesny pokój nastolatki czy korytarz, łazienkę czy wysoką klatkę schodową...
Wzory z kategorii ze zwierzętami wykonujemy w formie naklejek samoprzylepnych lub szablonów malarskich jednorazowych.

Oryginalna naklejka ze zwierzęciem, to jedna z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian. Postać tygrysa, zebry, konia czy ptaka, to jeden z najbardziej ulubionych tematów aranżacji. Zwierzęce dekoracje wyglądają ciekawie w każdym pomieszczeniu.

W bardzo prosty i szybki sposób zaczarujesz ścianę, meble lub drzwi w pokoju Twojego nastoletniego dorastającego dziecka, salonie, korytarzu. Sprawisz, że zwykły pokój zupełnie się odmieni - wystarczy kilka minut! Naklejka wykonana jest z matowej ściennej folii samoprzylepnej, dla ułatwienia przyklejania naniesiona jest przeźroczysta folia transportowa.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 88 produktów
×