You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki łazienkowe

Jest 83 produktów.

Łazienka to pomieszczenie, które powinno być przede wszystkim jak najbardziej funkcjonalne i higienicznie czyste. To nie salon, do którego zapraszamy gości i o którego wystrój staramy się szczególnie zadbać. Może jednak warto to zmienić? W końcu z łazienki korzystamy codziennie i spędzamy tam naprawdę sporo czasu na podstawowych czynnościach związanych z higieną osobistą lub dbaniem o wygląd. Postarajmy się, aby także i to pomieszczenie miało interesujący wystrój. W zależności od tego, w jakim stylu masz urządzoną łazienkę, możesz wybierać spośród gamy intensywnych, żywych kolorów naklejek na meble łazienkowe.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 83 produktów

Stylowe naklejki do łazienki

Sposobem na błyskawiczną zmianę nudnej łazienki w piękne pomieszczenie o ciekawym designie, może być wykorzystanie naklejek dekoracyjnych do łazienki. Mogą one zostać naklejone na kabinę prysznicową lub inne powierzchnie. Naklejki łazienkowe to oryginalny pomysł pomagający wprowadzić do łazienki odrobinę ekstrawagancji. W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, możesz wybrać naklejki imitujące mrożone szkło z różnymi motywami, lub takie, które dodatkowo będą pełniły funkcję maskującą i zapewniające maksymalną intymność podczas korzystania z prysznica. W zależności od Twoich indywidualnych upodobań możesz wybierać wśród wielu motywów dekoracyjnych naklejek łazienkowych takich jak na przykład dmuchawce, lecące ptaki ornamenty roślinne i wiele innych. Jednak nie tylko kabina prysznicowa może być ozdobiona w ten sposób. Możesz zdecydować się na naklejki na okna łazienkowe. Efekt mrożonego szkła doskonale osłoni Cię od spojrzeń ciekawskich sąsiadów i to bez konieczności instalacji dodatkowych rolet czy zasłon.

Niepowtarzalny efekt

W ofercie naszego sklepu znajdują się także naklejki na meble łazienkowe. To zabawny sposób na ozdobienie na szafki pod umywalkę lub klapy sedesowej. Dzięki temu możesz na przykład łatwiej namówić małe dzieci do samodzielnego korzystania z toalety. Dorośli domownicy także z pewnością docenią Twoją inwencję, widząc zabawne psiaki czy inne motywy budzące uśmiech. W końcu o wiele przyjemniej korzysta się z ciekawie urządzonej łazienki niż z nudnego pomieszczenia bez charakteru. W naszej ofercie dostępne są między innymi również naklejki dekoracyjne do łazienki, którymi możesz w zabawny sposób oznaczyć drzwi do ubikacji. Nie sposób nie uśmiechnąć się na widok cylindra i hipsterskich wąsów na drzwiach.
Dobrej jakości naklejki na kafelki łazienkowe pomogą na przykład przypomnieć o myciu zębów. Umieszczając je w pobliżu umywalki, pomożesz maluchom utrwalić ważne nawyki higieniczne. Masz ochotę na domowe SPA? Zaakcentuj to miejsce naklejką na kafle łazienkowe z eleganckim napisem: “Domowe Spa”. Podkreśli on klimat tego miejsca i sprawi, że relaks w tym pomieszczeniu będzie jeszcze przyjemniejszy.

Wystarczy 5 minut!

Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz oferowane przez nas naklejki łazienkowe. Szeroki wybór sprawia, że możliwości jest naprawdę wiele. Nasze naklejki wykonane są ze szczególną starannością z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy. Montaż ozdób jest banalnie prosty, wystarczy odkleić naklejkę od podkładu razem z papierem transferowym, przyłożyć w wybranym miejscu i docisnąć miękką szmatką lub ręką. Potem już tylko musisz ostrożnie zdjąć papier transferowy, w ten sposób Twoja łazienka błyskawicznie zyska niebanalną dekorację. Bez wiercenia, malowania, przybijania. Naklejasz i gotowe!

×